İninal 50 TL yüklemeye kaç TL kesiyor?

Zqx

Hectopat
Yaklaşık 1 yıl önce İninal kart aldım ve aldığım anda 25 TL yükledim o günden bu güne hiç para yüklemedim. Şimdi gidip 50 TL yüklesem kaç TL keser?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay veya daha uzun bir süre para yüklemediğiniz için 2 tl kesilecektir.
Öyle bir olay yok. Kullanmadığınız ayın parasını kesmiyor, üzerine eklemiyor.
İçinde para varsa aylık 2 TL kullanım ücreti alıyor. Yoksa almıyor ve dediğim gibi sonraki ay 4 TL alma gibi olayı yok.
PTT yüklediğin paranın %2'sini kesiyor. Yani 100 TL yüklersen 2'si PTT'ye gidiyor.
Migros yükleme ücretini nakit olarak 2 ya da 4 TL alıyordu, tam hatırlamıyorum.
İNG bank hiç bir yükleme ücreti almıyor.

Öyle bir olay yok. Kullanmadığınız ayın parasını kesmiyor, üzerine eklemiyor.
İçinde para varsa aylık 2 TL kullanım ücreti alıyor. Yoksa almıyor ve dediğim gibi sonraki ay 4 TL alma gibi olayı yok.
PTT yüklediğin paranın %2'sini kesiyor. Yani 100 TL yüklersen 2'si PTT'ye gidiyor.
Migros yükleme ücretini nakit olarak 2 ya da 4 TL alıyordu, tam hatırlamıyorum.
İNG bank hiç bir yükleme ücreti almıyor.
Dediğimi anlamadınız. Her ay 2tl kesmiyor. Ayda bir içinde para varsa 2tl kesiyor, eğer para yoksa kesmiyor. Ama yapacağınız ilk yüklemede 2tl kesiliyor. Mesela kartınızda 0tl var, 3 ay para yüklemezseniz ilk yüklediğinizde 2tl keser.

Dediğimi anlamadınız. Her ay 2tl kesmiyor. Ayda bir içinde para varsa 2tl kesiyor, eğer para yoksa kesmiyor. Ama yapacağınız ilk yüklemede 2tl kesiliyor. Mesela kartınızda 0tl var, 3 ay para yüklemezseniz ilk yüklediğinizde 2tl keser.
Yanlış anlamışım, özür dilerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı