İninal aldıktan sonra ne yapılmalı?

Denizkq

Decapat
Daha fazla  
Demek istediğim sadece gittim aldım yani ne yapacağım? Ne indireceğim, nereye kayıt olacağım. Nasıl para yatırabilirim nakit olan para mı? Steam'den veya herhangi bir yerden nasıl alışverişi gerçekleştirebilirim?

İninal cüzdan uygulamasını indirip bilgilerinizi girerek kayıt olacaksınız. Bankamatikten para yatırabilirsiniz. Migros, şoktan para yatırabilirsiniz.

Uygulamasını indirip telefon no ve e-posta adresinizi girip kayıt olun. Yükleme yapmak için uygulamada gösterilen yerleri seçebilirisiniz, alışveriş yaparken ise parayı yükledikten sonra ödeme ekranına kart bilgilerinizi yazmak yeterli, iyi günler...

Demek istediğim sadece gittim aldım yani ne yapacağım? Ne indireceğim, nereye kayıt olacağım. Nasıl para yatırabilirim nakit olan para mı? Steam'den veya herhangi bir yerden nasıl alışverişi gerçekleştirebilirim?

Hocam bence gidip Papara alın, para kesmiyorlar. İninal hem her ay, hem yatırırken sürekli para kesiyor.

Dostum çöpe atma önerisini verebilirim. Tosla veya Papara alman senin daha yararına olacaktır. Bir ara Among Us almak için 10 TL yatırmıştım 2 tl banka 2 tl ininal kesmişti o gün direkt çöpe attım kartı ve papara'nın internet sitesinden papara aldım.

Geri
Yukarı