İninal Devri Bitiyor Mu?

ByNoGame kartı yurtdışında kullanamıyorsunuz. Müşteri temsilcisi öyle dedi. Yurtdışına çıkıp orda kullanmaktan bahsetmiyorum Aliexpress'den alışveriş yapamassınız dedi. Ben ne yapayım öyle kartı?

İninal kart 25+5 açma ücreti gerektirip, ATM'den çekilemezken Param Bynogame kart birçok özelliğe sahip. İlgili müşteri temsilcisi İninal'den açık ara fark önde. Ne dersiniz sizce bitti mi? Bu arada param kart sadece kurye bedeli alıyor.
Kardeşim sayende hemen başvurdum. Teşekkürler bilgilendirme için. Aylık 0 TL işlem ücreti felan çok iyi.

yurtdışında kullanamıyorsunuz.
Yanlış bilgi. Troy altyapısının olmadığı yerlerde kullanamıyorsunuz ki şuan Troy gelişmekte olan bir altyapı ve ciddi bir şekilde yurtdışında kullanan yerlerin sayısı artıyor. Özellikle de Türkiye'de aktif müşterisi olan firmalar hiç durmadan sistemlerini güncelliyorlar.

İninal kullanıcısıyım. Telefonuma "İninal Cüzdan" uygulamasından bildirim geldi. Bildirimde artık Garanti Bankası, Halkbank ve QNB Finansbank ATM'lerinden İninal'a para yükleme dönemi başladığı yazıyor. Para yükleme ücreti olarak %1,15 + 1,04 ₺ yazıyor. "Örneğin ATM'ye ₺50 yatırdığınızda ₺1,62 ücret ödersiniz ve kartınızda ₺48,38 yansır." ifadesi de bildirimde belirtilmekte.

İninal kart 25+5 açma ücreti gerektirip, ATM'den çekilemezken Param Bynogame kart birçok özelliğe sahip. İlgili müşteri temsilcisi İninal'den açık ara fark önde. Ne dersiniz sizce bitti mi? Bu arada param kart sadece kurye bedeli alıyor.

Bence daha bitmedi ama yakın zamanda biter.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı