İninal EFT para gelmedi

Votakeee

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben internette hesap sattım. Adam bana İninal karttan İş Bankası'na EFT yaptı, param gelmedi hala. Rahat 1 saat oldu. Ne yapmam gerekiyor? Adamdan para eksildi bana gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce Akbank'tan QNB Finansbank'a, QNB Finansbank'tan Papara'ya para transferi yapabildim. Büyük ihtimal gecikme İninal kaynaklı.

İş bankası eft saatleri 09:00-17:00 arasıdır bu saatten sonra gönderilen paralar sonraki iş gününde mesai saatleri içerisinde aktarılır.
Parayı gönderen arkadaştan dekont iste sadece yeter gönderdiğinden emin olmak için.

İş bankası eft saatleri 09:00-17:00 arasıdır bu saatten sonra gönderilen paralar sonraki iş gününde mesai saatleri içerisinde aktarılır.
Parayı gönderen arkadaştan dekont iste sadece yeter gönderdiğinden emin olmak için.
QNB Finansbank'ında EFT saati 17.15 en geç ama az önce yapılan transfer hesaba geldi. FAST ile göndermedim bu arada.

QNB Finansbank'ında EFT saati 17.15 en geç ama az önce yapılan transfer hesaba geldi. FAST ile göndermedim bu arada.
Finansbanktan paparaya gönderdim demişsin, paparaya havale yapmış oluyorsun eft değil.
Onun dışında bazı bankalar eft ile fastı birbirinden ayırmıyor, hangi sistem müsaitse o şekilde işlemi gerçekleştiriyor.

Geri
Yukarı