İninal fiziksel kart kapatılınca sanal kart kapanır mı?

Yusuf Bulut

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,

İninal Kart sahibiyim (fiziksel). Mobil uygulamasından "Sanal Kart" oluşturdum. Şu an kullandığım fiziksel kartı iptal ettirsem Sanal Kart da iptal olur mu? (Sanal ve fiziksel kartların kart numaraları vs. farklı)

Selamlar,

İninal Kart sahibiyim (fiziksel). Mobil uygulamasından "Sanal Kart" oluşturdum. Şu an kullandığım fiziksel kartı iptal ettirsem Sanal Kart da iptal olur mu? (Sanal ve fiziksel kartların kart numaraları vs. farklı)

Sanal kartın limit durumu vs de fiziksel kartına bağlı olduğundan sorun yaşaman muhtemel. Müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsin.

Limit önemli değil benim için.

Fiziksel kartı kapattım, Aktif Olmayan Kartlar bölümünde gösteriliyor. Sanal kart kullanılabilir. Konu kilit. @MF

bende hesap oluşturdum ancak kartı almadım zaman bulduğumda bend kartı alıcam henüz fiziksel kart alamadığım için sanal kart oluşturamıyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı