İninal her yüklemede kullanım bedeli alıyor

Tosla kullanıyorum 50 50 çok para attım 200 de attığım oldu hesabın içerisini de aylarca para durduğunda da kesmiyor sadece bankadan para çekerken 1 TL 30 kr falan çekiyor Papara da alabilirsin ininal gerçekten çok kesiyor uzun vadeli bir kullanıcı olduğunu düşünürsek 200e yakın paranı kesmiştir.

İninal bana göre kibar bir biçimde para sevdalısı bende kullanıyorum fakat hiç memnun değilim, kara kara ince hesaplar yapıyorum sanki ekonomi analisti gibiyim veya matematikçiyim bu hale düşüren bir kartı kimseye tavsiye etmem bence başka karta geç ben bizzat öyle yapacağım İninal kullanmak pişmanlıktır.

Öyle değil, mesela 20 TL yükledim diyelim şoktan, şok 18 yüklüyor ininal 2 alıyor 16 oluyor.

Öyle değil, mesela 20 TL yükledim diyelim şoktan, şok 18 yüklüyor ininal 2 alıyor 16 oluyor. Her yüklemede oluyor.

Haa ben anladım her hesapta 1 kere çekilmiş zaten kusura bakmayın yanlış anlamışım.

Hayır hatalı yüklemişler şok 2TL kesecek ininal para almayacak aylık ödeme gelmediyse.

Tosla kullanıyorum 50 50 çok para attım 200 de attığım oldu hesabın içerisini de aylarca para durduğunda da kesmiyor sadece bankadan para çekerken 1 TL 30 kr falan çekiyor Papara da alabilirsin ininal gerçekten çok kesiyor uzun vadeli bir kullanıcı olduğunu düşünürsek 200e yakın paranı kesmiştir.
Değerli dost ellerine sağlık çok güzel yazmışsın bende Tosla'ya geçeceğim gerçekten ininalda kalan paralar su gibi gidiyor insan sanıyor ki biri ininal hesabımı çaldı da paramı çaldı ama öyle bir şey yok tam tersi paranı çalan ininal ben bile bu hale üzülür hale geldim ininal kullanan varsa başka karta geçmeyi düşünmeyen arkadaşlara sesleniyorum ininal kartınızda para bırakmayın su gibi ininal çekiyor paranizi.

Geri
Yukarı