İninal ile Minecraft Java alınamıyor

bengisu0

Decapat
İninal Kartla Minecraft Java alamıyorum. (Kartımda yeteri kadar para var)
Ne yapabilirim? Bu sorunu tek ben mi yaşıyorum?
(Kartım güncel ve daha önce satın alım yaparken hiçbir sıkıntı yaşamadım.)
Satın almaya çalışırken bir sıkıntı oluştu diyor, kapanıyor.
Güvenlik kodu falan geliyor ama bana, çok garip.

Hocam isterseniz bu siteden almayı deneyin. Hem güvenilirdir hem de Türk parasıyla aldığınız için sıkıntı olmayabilir belki. Bir de fiyatı az da olsa daha düşük. Zaten aldığınızda size orijinal key veriyorlar ve siz onu minecraftın kendi sitesinden aktifleştiriyorsunuz.

Hocam isterseniz bu siteden almayı deneyin. Hem güvenilirdir hem de türk parasıyla aldığınız için sıkıntı olmayabilir belki. Bir de fiyatı az da olsa daha düşük. Zaten aldığınızda size orijinial key veriyorlar ve siz onu minecraftın kendi sitesinden aktifleştiriyorsunuz.
Hocam benim bile 120 TL'ye minecraft.net'ten alınmış ilanım var satılık Technopat'ta bu çok pahalı.

Hocam isterseniz bu siteden almayı deneyin. Hem güvenilirdir hem de türk parasıyla aldığınız için sıkıntı olmayabilir belki. Bir de fiyatı az da olsa daha düşük. Zaten aldığınızda size orijinial key veriyorlar ve siz onu minecraftın kendi sitesinden aktifleştiriyorsunuz.
Orjinal resmi sitesinden alınmış mı oluyor? Benim bu konuda hiçbir bilgim yok da ban yemek istemiyorum arkadaşlarımla oynacayağım güvenli midir?
Durmaplay mi daha iyi cdkeys mi? Parası hiç önemli değil ban yemeyeyim yeter.

Orjinal resmi sitesinden alınmış mı oluyor? Benim bu konuda hiçbir bilgim yok da ban yemek istemiyorum arkadaşlarımla oynacayağım güvenli midir?
Durmaplay mi daha iyi cdkeys mi? Parası hiç önemli değil ban yemeyeyim yeter.
Bir fark yok. Ürün anahtarı olarak teslim alıyorsunuz sadece hesabınızda aktive ediyorsunuz.

Çok teşekkür ederim.
Minecrafr sitesinde gördüm, ininal gibi kartlar geçerli olmuyormuş. Hediye kartı alın diyordu fakat türkiye için bulamadım.
Ban yemem değil mi?
Teşekkür ederim.
Durmaplay'deki hediye kartı gibi işte sanırım. Aşağıdaki bağlantıdan etkinleştiriliyor bildiğim kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı