İninal ile Origin'den oyun almak

Deniz Aydın

Hectopat
Daha fazla  
Originden BF1 Revolutions almak için karta 109.54 TL para yükledim ama "bankanıza bağlanamadık, tekrar denemeden önce bankanızla görüşünüz" diyor. Bilen varsa yardım edebilir mi? Euro kurundan dolayı bir hata mı?
Oyun 19.90 Euro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Originden BF1 Revolutions almak için karta 109.54 TL para yükledim ama "bankanıza bağlanamadık, tekrar denemeden önce bankanızla görüşünüz" diyor. Bilen varsa yardım edebilir mi? Euro kurundan dolayı bir hata mı?
Oyun 19.90 Euro.

Kart bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun. Bi kaç defa bende yaşadım o sorunu bi süre sonra tekrar deneyin düzelecektir. Kur ile ilgili bir sorun değil.

Oyun 19.90 Euro.
Bildiğim kadarı ile Ininal para birimi değiştirirken üstüne biraz daha fazla para istiyor. Bence o fiyata ürün anahtarı bulursanız daha iyi olur.

İninal ile yurtdışı kaynaklı sitelerden alışveriş yapmak sıkıntılı biraz çünkü aldığın mal dolar veya euro üzerindense kur farkı + kurun veya fiyatın %7 si (kurun mu %7 si yoksa fiyatın mı emin değilim ininalin sitesinde o ayrıntıyı vermemiş).

İninal ile yurtdışı kaynaklı sitelerden alışveriş yapmak sıkıntılı biraz çünkü aldığın mal dolar veya euro üzerindense kur farkı + kurun veya fiyatın %7 si (kurun mu %7 si yoksa fiyatın mı emin değilim ininalin sitesinde o ayrıntıyı vermemiş).
Kartta şuan 111.56 tl var
%7 çıkartınca 103.7 gibi bir mebla kalıyor.
oyun 19.9 euro (merkez bankası kuruna göre 103.30488 tl gibi birşey)
yani hayli hayli yetmesi lazım
oda olmazsa bizim oğlanlardan 2'şer lira isticem
biri attı belki parayla alakalıdır diye
diğerlerininde zoluyacağız inşallah :)

G2A de 99 tl'e key var sizce almalı mıyım
O zaman sorun parada değilse, benim önerim sonra denemen yarın mesela belki gerçekten İNG ile alakalıdır.
Yarın indirim bitiyor galiba
revolution key 133 tl
Your request could not be processed.
We were unable to verify your credit or debit card. Please check your payment details and try again. Alternatively try another credit card or payment option or check with your card issuer or bank.
Oyunun trial versiyonuda ben alana kadar insin diye bıraktım %70 inmiş.
hadi canım yanlış bakmışım 103.8 yapıyor
bende 103.7 var olur mu böyle iş

Son düzenleme:
Ben PayPal kullanmıştım
PayPal kullanabilme şansım var mı Türkiye de?
Your request could not be processed.
We were unable to verify your credit or debit card. Please check your payment details and try again. Alternatively try another credit card or payment option or check with your card issuer or bank.
diye hata alıyorum kartımı tanımlamıyor artık bakiye işini hallettim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı