Origin'den İninal Kart İle Alışveriş Yapılıyor mu?

Sizin hatayı alıyorum. Kartta şu an 175.89 TL var.(ininal kart kullanıyorum.) Alacağım oyun Fifa 18 yani 36 Euro TL'ye çevirince 163 TL ediyor. İlk başta alamayınca ininal ile iletişime geçtim. Bana euro veya dolar gibi farklı para birimlerinde %7 komisyon alınabileceğini söylediler. Bende bunun üzerine 10 TL ekledim ve şu an ki paraya getirdim bugün yine denedim yine olmadı başka çözüm bulan var mı? Telefon üzerinden de denedim olmuyor hala.

Size şöyle bir öneri verebilirim. Bende üzerine para eklemesi yapmıştım ama alabilmiştim. Sanırım sizdeki harcanacak miktar çok diye daha fazla para kesiyorlar. Üzerine bi 5 daha ekleyip deneyin eğer yine olmazsa oyunfor ve durmaplay orjinal oyun satan sitelerde 177tl. Ordan kod olarak hemen alın derim ben çok oyun aldım güvenilir siteler. Fifa18 i durmaplayden aldım ön sipariş olarak çıktığı gün kodu hemen verdiler. Origin olmazsa buralardan alın derim

Teşekkür ederim deneyeceğim olmassa da artık sizin dediğinizi yapacağım ya da oyuna deymez deyip Steam dan bir şeyler alırım. Size bir soru daha sormak istiyorum vaktiniz var ise. Mesela oyun 163 TL ben 180 TL yatırdım karta 163 TL mi çekiyor 180 TL mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı