İninal ile Overwatch alma

kaplanefe1

Kilopat
Daha fazla  
İninal kart ile Overwatch satın almak istiyorum indirime girmiş yeni fark ettim. Fakat hesabımı Arjantin bölgesinde oluşturdum oradan satın almak daha uygun (299 ars) o da ortalama 66 TL gibi bir fiyat çıkarıyor karşımıza ki bence gayet bu oyun için uygun. Sorum şudur ki İninal kart bende yok, bugün satın alacağım içine minimum ne kadar para atmam gerekiyor bilen biri var mı ? Fazla para atmak istemiyorum malum fazlası içinde kalıyor ve fazla da internet üzerinden alışveriş yapmıyorum 70 atsam acaba yeter mi banka ne kadar fark alır acaba bilen birileri yazarsa mutlu olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İninal kart ile Overwatch satın almak istiyorum indirime girmiş yeni fark ettim. Fakat hesabımı Arjantin bölgesinde oluşturdum oradan satın almak daha uygun (299 ars) o da ortalama 66 TL gibi bir fiyat çıkarıyor karşımıza ki bence gayet bu oyun için uygun. Sorum şudur ki İninal kart bende yok, bugün satın alacağım içine minimum ne kadar para atmam gerekiyor bilen biri var mı ? Fazla para atmak istemiyorum malum fazlası içinde kalıyor ve fazla da internet üzerinden alışveriş yapmıyorum 70 atsam acaba yeter mi banka ne kadar fark alır acaba bilen birileri yazarsa mutlu olurum. Teşekkürler.
Eğer Migros tan alırsan 30 liraya içinde 25 tl ile geliyor fakat 2 lirasını Migros kendi kesiyor yani 23 lira kalıyor ancak istersen 75 tl verip içinde 68 tl olmasını sağlayabilirsin.

Peki kur mevzusu var sonuçta bi fark alıcaklar benden o nasıl oluyor ?
Nasıl yani hacı? Şimdi şöyle 30 tl= 5tl ininal kart + 23 tl kartın içinde + 2 tl migros un para yükleme payı (30 dan fazla da verebilirsin. 75 tl verirsen 5 tl ininal 2 tl pay 68 tl de sana kalıcak)
ininal - Her yerde geçen, kullanıma hazır, yaş sınırı olmayan, borçsuz ve ekstresiz alışveriş kartı Bu da ininal yükleme yerleri ve aldığı paylar
Migrostan ne kadar alırsan al senden 2 lira alıcak.

Nasıl yani hacı? Şimdi şöyle 30 tl= 5tl ininal kart + 23 tl kartın içinde + 2 tl migros un para yükleme payı (30 dan fazla da verebilirsin. 75 tl verirsen 5 tl ininal 2 tl pay 68 tl de sana kalıcak)
ininal - Her yerde geçen, kullanıma hazır, yaş sınırı olmayan, borçsuz ve ekstresiz alışveriş kartı Bu da ininal yükleme yerleri ve aldığı paylar
Migrostan ne kadar alırsan al senden 2 lira alıcak.
Dostum şimdi TL olarak satın almıyorum ya hani oyunu Arjantin para biriminde satın alıcam sonuçta. 66 TL oyun desek üzerine ne kadar fark alıcak ona göre para atıyım diyorum tekrar git gel yapmak istemiyorum ve parada fazla kartın içinde kalsın istemiyorum mağlum çektirmiyor falan.

Ben bugün alışveriş yapmak için Migros'a gidip 300 TL yatırdım ve yatırma bedeli olarak 2 TL bozuk para verdim. Eve gelip bakiyemi kontrol ettiğimde 298 TL olduğunu gördüm. Neden böyle oldu ?

Arkadaşım Kyk bursu alıyor Ziraat Bankasının kartı ve kredi kartı diyede geçiyormuş galiba onunla alışveriş yapabilirmiyim ?

Hayır. İçinde TL bulunduğu sürece, 2 TL aylık servis ücreti(aidat) kesecektir. TL, bakiye yoksa kesmez.
@Redwire

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı