ininal Kart alırken T.C. kimlik numarası soruluyor mu?

Ben neden boşu boşuna 2 liramdan olayım?

Tamam söyle babana 20 liralık harcadığı elektriğe bir daha 70 TL ödemesin.
Bu arada aylık değil sadece her işlemden 2 lira alıyor.
Nasıl her işlem? Aylık alıyor, para yatırma işlemini ATM'den bedava yapıyorum.

Doğru düzgün bir kart diyorsunuz Papara'ya. Evet güzeldir ancak normal şekilde kullanacağım ön ödemeli kart için; selfie ve kimliğimi atmak işime gelmiyor. O bilgileri paylaşacak olsam gider banka kartı da alırım.

Tamam söyle babana 20 liralık harcadığı elektriğe bir daha 70 TL ödemesin.

Nasıl her işlem? Aylık alıyor, para yatırma işlemini ATM'den bedava yapıyorum.

Doğru düzgün bir kart diyorsunuz Papara'ya. Evet güzeldir ancak normal şekilde kullanacağım ön ödemeli kart için; selfie ve kimliğimi atmak işime gelmiyor. O bilgileri paylaşacak olsam gider banka kartı da alırım.

Artık o bilgilerin bir önemi yok. İnternete kimlik selfie yazsan zibilyon tane fotoğraf çıkıyor.

Adam soru sormuş herkes Papara yazmış. Hayır T.C. Sorulmuyor. Yıllardır İninal kullanıyorum aylık kesinti için mızmızlananlar var. Cebinde iki lirası olmayan adamın da kartla falan işi olmasın.
teşekkürler ben zaten çok bişey için kullanmicam o yüzden paparaya gerek yok

Teşekkürler ben zaten çok bir şey için kullanmayacağım o yüzden Papara'ya gerek yok.

Aynı şekilde. Oyun içi yükleme ve alışveriş için kullanırsın max. Adam gelip telefonunu, bilgisayarını bunlardan alacak değil zaten. Gereksiz aksiyon. Ayrıca Papara getirme süresini geçmeyelim, en az 1 ay.

Aynı şekilde. Oyun içi yükleme ve alışveriş için kullanırsın Max. Adam gelip telefonunu, bilgisayarını bunlardan alacak değil zaten. Gereksiz aksiyon. Ayrıca Papara getirme süresini geçmeyelim, en az 1 ay.

Zaten Papara almak için mecnunun yaptığı gibi dağ delmek falan lazım.

Geri
Yukarı