Ininal kart alışveriş sorunu

@Burak Tanrıkulu benimde arkadaşım yapmıştı n11de alışveriş yaparken telefona kod geliyo 3dye yazınca biraz bekleyip hata veriyordu uygulamadan sanal kart açıp bakiyeyi oraya aktarıp o sanal kartın yeni kart nosu ccv nosu vs. değişik oluyor onları yazıp birdaha denediğimde ise kabul ediyordu ininal sanal kart diye araştırırsan daha fazla bilgi alabilirsin kusura bakma böyle anlatabildim.

Kartı sitesinden kişiselleştirdiniz mi?
Evet kişiselleştirme işlemini gerçkeleştirdim.
Kartı sitesinden kişiselleştirdiniz mi?
Kart kişiselleştirme işlemini yaptım yani internet sitesi üzerinden hesap açıp kartımı hesaba tanımladım ama işlemin net olarak gerçekleştiğine dair kesin bilgiye nasıl ulaşabilirim?
@Burak Tanrıkulu benimde arkadaşım yapmıştı n11de alışveriş yaparken telefona kod geliyo 3dye yazınca biraz bekleyip hata veriyordu uygulamadan sanal kart açıp bakiyeyi oraya aktarıp o sanal kartın yeni kart nosu ccv nosu vs. değişik oluyor onları yazıp birdaha denediğimde ise kabul ediyordu ininal sanal kart diye araştırırsan daha fazla bilgi alabilirsin kusura bakma böyle anlatabildim.
Malesef uygulamada sanal kart oluşturma ibaresini bulamadım.

Son düzenleme:
Öncelikle konuma değerli vaktinizi ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum.
Bu durumda Ininal müşteri hizmetlerini arayıp sorunu bildirmek yeterli olacak mıdır sizce?Çünkü bu kart zaten internet bankacılığını esas alan bir kart internet alımına kapalı olması gibi bir durumun söz konusu olmaması lazım diye biliyorum.
Evet doğru diyorsunuz ama direk burada zaman kaybetmeden arayın bence. Bende ininal ile alışveriş yapıyorum. Şimdiye kadar sıkıntı çıkmadı. Bu arada migrosda kar daha pahalı. PTT'de 5 TL.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı