ininal Kart alma işlemleri nelerdir?

mustafa6789

Centipat
Şimdi kısaca söyleyecek olursam ininal çıkartmayı düşünüyorum (onun yerine Papara vs al demeyin lütfen çünkü bir tane ininal çıkartmam lazım).
Yanlış hatırlamıyorsam şoktan bu işlem yapılabiliyordu, lakin ne yapacağımı tam bilmiyorum, şöyle basamak basamak anlatabilir misiniz?

D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan satın alabilirsin. Direkt gidip bilgi istersen kolay olabilir.

Şimdi kısaca söyleyecek olursam ininal çıkartmayı düşünüyorum (onun yerine Papara vs al demeyin lütfen çünkü bir tane ininal çıkartmam lazım).
Yanlış hatırlamıyorsam şoktan bu işlem yapılabiliyordu, lakin ne yapacağımı tam bilmiyorum, şöyle basamak basamak anlatabilir misiniz?
Ben birkaç yıl önce Migrostan almıştım. 5 TL di o zaman kart alma bedeli. Sonrasında da uygulamadan aktif ediyordun.

Şok Market'e git. Kasiyere söyle, 5 TL'ye verir sana.
Uygulamayı indirip üye olacaksın, bu kadar basit.
Davet koduyla kaydolursan 5 TL kazanıyorsun bu arada.

10 liraya temassız olan versiyonuda satılıyor.
10TL olan biraz gereksiz ama ben markettede kullandığım için 10TL likten aldım git kasiyere 13 yaş üstü isen direk verirler zaten 5 lira ve 10tl versiyonu var uygulamada hesap açıp etkinleştiriyosun istersen kart pininide değiştirirsin.
İşlemleri bilgisayar üzerinden yapmayı düşünüyorum, çünkü akıllı telefon kullanmıyorum? Çok büyük bir sorun olmaz herhalde öyle değil mi?
Ne yazıkki hayır, İninalin (benim bildiğim) online işlemler sayfası artık yok telefondaki uygulamadan oluyor illaha.

Yeni konular

Geri
Yukarı