İninal Kart almak için ne gereklidir?

Darboğaz adam

Centipat
Şok'tan İninal Kart alacagim 5 TL bir ücreti var. Uygulama hazır gidip 5₺ vererek direkt alıyor muyum yoksa TC vs. istiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İninal'in sitesinde ki S.S.S. kısmında bunları gayet anlaşılabilir şekilde açıklıyor. Okumanı tavsiye ederim. Şahsi tavsiyem, 18 yaşını geçkin biriysen ininal ile uğraşmak yerine enpara.com kullan. İkisini de kullanmış biri olarak söylüyorum.

Kasiyere ininal kart almak istiyorum diyorsun, o senden telefon numarası, ad soyad istiyor. Eve gidiyorsun uygulamaya kayıt oluyorsun kartını kişiselleştiriyorsun. Bunları yaptıktan sonra istediğin gibi para yükle, harca.

Sanırım daha sonradan ininal cüzdan uygulamasından veya internette kişiselleştirme bölümü var. Oradan kişiselleştiriyorsun. Kişiselleştirirken TC numarannı istiyor
İninal kart "almak" için ne gerekiyor diye sormuş. Kullanmak için dememiş.
Şahsen ilk zamanlarında aldım D&R'dan ve herhangi bir şey istemediler. Kartı aktifleştirmek istiyorsan telefon numarası VS. hallediyorsun.

İninal kart "almak" için ne gerekiyor diye sormuş. Kullanmak için dememiş.
Şahsen ilk zamanlarında aldım D&R'dan ve herhangi bir şey istemediler. Kartı aktifleştirmek istiyorsan telefon numarası VS. hallediyorsun.
Bende ininal kullaniyorum ptt den aldim, İng de para yuklerken benden TC numaramı istiyordu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı