İninal kart ''Bankanız işleminizi onaylamadı'' Sorunu

Jül Seazer

Hectopat
Daha fazla  
Bir buçuk yıldır İninal kartımı kullanıyorum ve bir çok kez para yatırdım fakat bugün para yatırmaya gittiğimde 'bankanız işleminizi onaylamadı' diye bir hata ile karşılaştım. Sizce kartımda mı sorun var yoksa geçici bir sistem hatası mı?
Ne olur ne olmaz diye kullandığım İninal kartın fotoğrafını alta koyuyorum.

v2-85940_medium.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İninal kartı yenilendi. Artık VISA altında çalışıyor. Yeni kartınızı almalısınız ve hesabınıza o yeni kartı ekleyip kullanmalısınız.

Hocam İninal MasterCard'tan Visa'ya geçti. Eski kartlar 31 Ağustos'ta iptal edildi. Yeni karta geçiş yapman gerek. Mobil uygulamaya girerek sanal kart oluşturursan mevcut bir bakiyen varsa otomatikmen yeni karta geçiyor bakiye. Şöyle de rehber niyetine bir link bırakayım.

İninal kartı yenilendi. Artık VISA altında çalışıyor. Yeni kartınızı almalısınız ve hesabınıza o yeni kartı ekleyip kullanmalısınız.
Teşekkür ederim. Bazı yeni kartlarda da aynı sorun oluyormuş diye duydum, o yüzden sordum. Kartların iptal edildiğinden de haberimde yoktu, öğrendiğim iyi oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı