İninal kart bankanız onay vermiyor hatası

Loremm

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar tam bugün Forza Horizon 4 oyunu indirime girmişken alayım dedim fakat kartıma para yükleyemedim, indirim yarın öğlen 2'de bitiyor. Bir şey soracağım bu şu anda genel bir sorun mu yoksa kartla alakalı mı? Yani yeni kart alırsam düzelir mi ayrıca artık sanal kartlara ATM üzerinden hala para yükleniyor mu? Çünkü yükleniyorsa yarın sanal kart ile deneyeceğim.
Video izledim sanal kartın barkodu ile ( reklam ver miyim ) bazı market zincirlerinden yapabiliyormuşuz ATM'den olmuyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ana kartınıza parayı yükleyip oradan da sanal karta aktarıp almayı deneyebilirsiniz ya da anne veya babanızın kartından yapabilirsiniz.

Bunlar için imkanını yoksa İninal desteği arayıp yardım alın.

Kanki ATM'ye gidiyorum parayı koyuyorum tam devam diyorum parayı ve kartı iade ediyor ben direkt karta para yükleyemiyorum.

Müşteri temsilcisi ile konuştum bana ATM'lerin güncellenmesi gerekiyor bizle alakalı bir sorun değil dediler ama şunu anlamadım 6 ATM'de işlem yapamadım belki de hepsi aynı günde güncelleniyordur?

vallaha bendede çıkmıştı ama gitmedi şimdi paycell e geçtim bir süre sonra o da aynı hatayı verdi anlamış değilim

Geri
Yukarı