İninal Kart ile Spotify Premium Alınır mı?

yigidyum

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
1
İninal ön ödemeli bir kart olduğu için şüpheye düştüm. Eğer böyle bir şey mümkünse kartın içinde aylık ödeme için yetersiz bakiye kalırsa ne olacak?

Çözüm
Alınabilir. Sonraki ödemede bakiye olmaması durumunda premium özelliği kapatılır hesabınızda. Ödeme tarihinden önce bakiye yüklemeniz gerekir.
Alınabilir. Sonraki ödemede bakiye olmaması durumunda premium özelliği kapatılır hesabınızda. Ödeme tarihinden önce bakiye yüklemeniz gerekir.

Çözüm
Enpara'yı öneririm. Bir kaç görev var ve bunları tamamlayınca ayın enparalısı oluyorsunuz. O zaman Spotify alımınızda %50 indirim oluyor. En fazla 50 TL ve altı harcamalarınız için geçerli. Mesela 100 liralık bir harcama yapsanız bile 50 liranın yarısını size geri iade ediyor.

Arkadaşlar ben ödemeyi geciktirdim. Yeni ödeme şekli berlirleyin diyor. Karta para yükleyip denesem olur mu? Yoksa başka kart ile mi yapmalıyım ödemeyi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı