ininal Kart nasıl alınır?

Merhaba, ben bir tane Steam'a para atarken, başka bir uygulamaya para yüklerken kullanacağım bir kart istiyorum yarın şok markete gideceğim fakat telefondan hesap açmaya çalıştığımda veli onayı istiyor. Veli onayı olmadan şok marketten aldığım kart ile alışveriş yapabiliyor muyum? 17 yaşımdayım.

Şok marketlerde satışı var.

Merhaba, ben bir tane Steam'a para atarken, başka bir uygulamaya para yüklerken kullanacağım bir kart istiyorum yarın şok markete gideceğim fakat telefondan hesap açmaya çalıştığımda veli onayı istiyor. Veli onayı olmadan şok marketten aldığım kart ile alışveriş yapabiliyor muyum? 17 yaşımdayım.

Papara varken yüzüne bakılmaz.

Son dönemde hemen hemen her ön ödemeli kuruluş bu sisteme geçti. Yanlış bilmiyorum isem A101'in hadi kartı halen veli onayı olmadan kullanilabiliyor. Onu deneyebilirsiniz idareten. 18'i geçtikten sonra Nays veya Papara gibi alternatiflar daha doğru olacaktır.

18 altı Papara alabilmekte zaten.

Annenin veya babanın TC kimlik numarası ile hesap açarsın, olur biter. Ayrıca 2017 yılında ben 18 yaşından küçük olduğum sıralarda kullanıyordum, veli onayı vs yoktu. Sanırım işi sıkılaştırmışlar.

Geri
Yukarı