İninal kart nedir?

İninale para yüklüyorsun para kesiyo. Para kalsın diyorsun tam 30tl bırakıyorsun aylık ücret kesiyor. İninali bugün bırakıp Paparaya geçtim. Black Card isteğide gönderdim. Papara daha kullanışlı gibi..

İninale para yüklüyorsun para kesiyor. Para kalsın diyorsun tam 30TL bırakıyorsun aylık ücret kesiyor. İninali bugün bırakıp Papara'ya geçtim. Black Card isteğide gönderdim. Papara daha kullanışlı gibi.

Bende çektim o sıkıntıyı. Eskiden oyunda 25 TL'lik bıçak alacaktım. 25 TL attık bir baktım 23 falan var para yetmedi. Çok kanser ediyor illa 5 TL fazladan atmak gerekiyor.

İninalde çok fazla kesinti oluyor. Papara Black Card ve ininal kullanmış biri olarak kesinlikle Papara diyorum. Papara Black Card siparişini verince ortalama 5-7 günde geliyor kart ve ücretsiz. Ayrıca Spotify, Netflix, YouTube Premium yarı fiyata geliyor. Size önerim Papara almanız. Herhangi bir ücret ödemeden, bankada veya aylık para kesmeden kullanabilirsiniz.

İnnial kart nedir yaş sınırı kaçtır ve vergi vb öder miyiz? İninal karttaki parayı oyunlarda kullanabilir miyiz?

İninal yerine Papara alternatif olabilir ben Papara kullanıyorum gayet güzel cashback falan var aylık para kesmiyor 100TL'ye kadar sadece 1 TL kesiyor karta yatırdığın para için cashback şöyle Netflix 28 TL diyelim 10 TL az ödüyorsun 18 TL ödüyorsun Netflix'e YouTube'da ve Spotify'da da var aynısı
İninal yerine Papara alternatif olabilir ben Papara kullanıyorum gayet güzel cashback falan var aylık para kesmiyor 100TL'ye kadar sadece 1 TL kesiyor karta yatırdığın para için cashback şöyle Netflix 28 TL diyelim 10 TL az ödüyorsun 18 TL ödüyorsun Netflix'e YouTube'da ve Spotify'da da var aynısı
Ama 13 yaş sınırı var

İninalde çok fazla kesinti oluyor. Papara Black Card ve ininal kullanmış biri olarak kesinlikle Papara diyorum. Papara Black Card siparişini verince ortalama 5-7 günde geliyor kart ve ücretsiz. Ayrıca Spotify, Netflix, YouTube Premium yarı fiyata geliyor. Size önerim Papara almanız. Herhangi bir ücret ödemeden, bankada veya aylık para kesmeden kullanabilirsiniz.
Gaza geldim sipariş vericem Papara.

Yeni konular

Geri
Yukarı