İninal Kart Para İadesi Gelmiyor

swencY

Hectopat
Bundan 11 gün önce İncehesap adlı siteden İninal kartıma para iadesi yapılmıştı. Fakat onlar iade yaptıktan 1 gün sonra İninal kart değişti. Bundan yaklaşık 2 gün önce de Nanokatalog adlı siteden iade aldım, o da gelmedi. Bunun eski karta iade yapmalarıyla bir alakası var mıdır, yoksa sadece normal bir gecikme mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan 11 gün önce İncehesap adlı siteden İninal kartıma para iadesi yapılmıştı. Fakat onlar iade yaptıktan 1 gün sonra İninal kart değişti. Bundan yaklaşık 2 gün önce de Nanokatalog adlı siteden iade aldım, o da gelmedi. Bunun eski karta iade yapmalarıyla bir alakası var mıdır, yoksa sadece normal bir gecikme mi?
Hocam siteye göre iade işleminin süresi çok değişiklik gösteriyor. Geçen gün Amazon TR'den PSU almıştım. Aynı gün iade ettim ve para ertesi gün kartımdaydı. Bence İninal'i arayıp bilgi alın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı