İninal kart para yükleme sorunu

Arnold1299

Hectopat
Yer
Ankara
Geçen gün İninal kartıma para yatırmaya çalıştım fakat para yükleme seçeneği yoktu. Para çekme seçeneği vardı. Çekmeye çalıştım parada çekmedim. 2 kartımla denedim aynı sorunla karşılaştım. Başka PTTmatiğe gittim orada da olmadı. Not: PTT Matik'ten yüklemeyi denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
PTTmatikler tamamen çöp. Sadece 1 gün içerisinde 6 tane PTTmatiğe gittim hepsi de bozuk çıktı arkadaş! ING ATM'lerinden atın. Üstelik hiç para da çekmiyor.

Dostum öncelikle İninal Kart'tan para çekemezsin, sadece para yükleyebilirsin. Sana önerim, ING Bank ATM'lerinden para yüklemeye çalış. Ön ödemeleri kart seçeneğinden kolaylıkla para yükleyebilirsin. 350 TL civarı para yükledim sadece bir kere 20 TL'mi yuttu.

Artık PTT ATM'lerden para yatırma değil sadece para çekme işlemleri yapılıyor, para yüklemek istediğin taktirde PTT ATM değil normal olarak PTT'ye gidip halledeceksin. Bende dün fark ettim artık para yükleme seçeneği yokmuş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı