İninal Kart'a Akbank ATM'sinden Para Yükledim Para Gelmedi

Hakan.T

Decapat
Daha fazla  
Bugün İninal Kart'a Akbank ATM'sinden 80 TL Para Yükledim, Gelmedi. Parayı koydum ve onay verdim. Fişinide paranın geleceğine güvenip almadım. Normalde her zaman alırdım. Kart numaramı, güvenlik kodunu kontrol etsinler diye [email protected] adresine mesaj attım. Ne yapacağım? Biraz beklesem gelir mi?

Dönüş alamazsan Akbank müşteri hizmetlerini ara. Hangi ATM olduğu ve işlem saati gibi bilgileri isterlerse verirsin. Telaşlanmana gerek yok. Geri alırsın paranı.

@Hakan.T Örneğin A AVM'sinde bulunan ATM'nizden bu işlemi gerçekleştirdim. Ya da şu semtteki şu bölgedeki ATM'den gerçekleştirdim. Sormazlarsa söylemen gerekmez. Fakat sorarlarsa da cevaplarsın :) . Fişi almış olsan daha kolay olurdu. Ama yine de alırsın paranı. ATM'nin bu tarz para yutması oluyor genelde. Bankalar çözüyor 1-2 iş gününde.

@Hakan.T Örneğin A AVM'sinde bulunan ATM'nizden bu işlemi gerçekleştirdim. Ya da şu semtteki şu bölgedeki ATM'den gerçekleştirdim. Sormazlarsa söylemen gerekmez. Fakat sorarlarsa da cevaplarsın :) . Fişi almış olsan daha kolay olurdu. Ama yine de alırsın paranı. ATM'nin bu tarz para yutması oluyor genelde. Bankalar çözüyor 1-2 iş gününde.
Teşekkürler, Deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı