ininal Kart'a borç yansır mı?

Redlue.sT

Hectopat
Daha fazla  
ininal Kart ile Adobe Photoshop deneme süresini kullandım. Fakat deneme üyeliğini iptal etmeyi unuttum. Abonelik yenilenmedi içinde para olmadığı için. Benim sorum buraya borç yansımayacağını biliyorum ama eğer içine para yüklersem anında Adobe Photoshop mu keser?

Anında derken şöyle olur. Photoshop parayı almaya çalışırsa keser. Onun dışında İninal parayı yatırdığın gibi alıp Adobe'ye iletmez.

Aboneliğini iptal edersen kesmeyeceğini düşünüyorum, borç mantığından daha çok abonelik devamı için aboneliği iptal etmediğin sürece ödeme denemeleri yapar.

ininal Kart ile Adobe Photoshop deneme süresini kullandım. Fakat deneme üyeliğini iptal etmeyi unuttum. Abonelik yenilenmedi içinde para olmadığı için. Benim sorum buraya borç yansımayacağını biliyorum ama eğer içine para yüklersem anında Adobe Photoshop mu keser?

Aboneliğiniz devam ediyorsa belirli periyotlarla para çekmeye çalışıyorlar. En sonunda çekemeyince hesabınız devredışı bırakılıyor. Bu süre içinde içine para atarsanız çekecektir. Ancak aboneliği iptal etmişseniz, para çekmez.

Aboneliğinizi silerseniz veya ödeme alamaması için sistemden kartı silerseniz çekemez parayı.

1669036902524.png

Silinmiyor işte hocam.

Geri
Yukarı