İninal karta para yatırma sorunu

murat_ucar

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dün migrostan ininal kart aldım eve gelince internet üzerindende kayıt oldum kartımı ekledim. Yazan bilgilerde ING bank ile ücretsiz para yatırabileceğim yazıyo. Para yatırmaya gittim menüde para yatırma diye seçenek yok para çekme diye seçenek var. Halbuki ininal karttan para çekilemiyomuş öyle yazıyo kartlarda ama atm de var seçenek. Doğal olarak para yatır seçeneği olmadığı için yatıramadım. İki atm dede yoktu seçenek. Sonra ppt atmsine gittim ondada parayı yatır dedim işlemi gerçekleştiremiyoruz diyip parayı geri verdi. Böyle olduğunu bilseydim hiç almazdım ininal kartı. Neden böyle oluyor internette falan birşeyi eksikmi yaprım kayıt olurken.

Çözüldü arkadaşlar şimdi buldum para yatırmak için ıng atm sinde kartsız işlem olarak yapmak gerekiyomuş. Saçmalığa bak ya Paypal ne güzeldi kapattılar güzelim kartı.
PTT atm sindede heralde bi sorun vardı ondan yatıramadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı