İninal kartı nasıl yenilenir?

darkLord479

Kilopat
Merhaba, İninal kartımın köşesi kırıldı, ATM'lerde çalışır mı denemedim fakat çalışmaz varsayalım. Kullandığım İninal kartındaki bilgileri alacağım yeni İninal karta aktarmak mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, İninal kartımın köşesi kırıldı, ATM'lerde çalışır mı denemedim fakat çalışmaz varsayalım. Kullandığım İninal kartındaki bilgileri alacağım yeni İninal karta aktarmak mümkün mü?
Zannetmem manyetik kısmı kırılmadıysa çalışır diye tahmin ediyorum ama illa değiştiricekseniz yeni bi kart alın ininal cüzdan uygulamasıyla yeni kartı ekleyin hesabınıza bakiyeyi ona aktarın ve müşteri hizmetlerini arayıp yeni kart aldığınızı eskisinin kırıldığını söyleyin kartı kapatırlar.

Benim eski ininal kartım ortan ikiye ayrılmıştı. Sadece küçük bir bölümü kartı tutuyordu. ATM lerde bir problem çıkmıyordu. Fotoğrafını ATM yutmasaydı atardım. Kartı internet sitesiden iptal ettirebiliyosun ama onu yapmadan önce içindeki parayı yeni karta aktar eğer yeni kart alıcaksan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı