Çözüm İninal Kartı Online Alışverişe Kapanması

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ThEczio

Hectopat
Uzun zaman önce İninal kart aldınız ve kişileştirdiniz. Hatta internetten baya bir alışveriş yaptınız. Ve hiçbir sorun çıkmadan.

Sonra aradan biraz zaman geçti veya geçmedi fark etmez. Yine alışveriş yapmak için siteye girdiniz, ürünlerinizi seçtiniz ve sepete eklediniz, kart bilgilerinizi girdiniz, alışverişi tamamla dediniz ve tam telefonunuza 6 haneli kod gelecek ve siz onu yazıp alışverişi bitireceksiniz birde bir bakıyorsunuz; "Kartınız online alışvere kapanmıştır ve açtırmak için bankanıza SMS gönderin."

Sonra tabi ki Google'a İninal kart online işlemlere açtırma yazıyorsunuz. Ve çıkan cevap "İninal bir kredi kartı değildir ve İnternetten açtırmak gerekmez." sonra Allah Allah diyorsunuz daha da sinirleniyorsunuz

Biliyorum bende yaşadım ve çözümünü buldum. Öyle çok aman aman bir çözümde değil tabi ki:)Ben de baya abarttım ama. Neyse. Arkadaşlar bunun için 2 çözüm bulunuyor.
  • Yeni İninal kart almanız ve kişileştirip 2 gün beklemeniz ve daha sonra alışveriş yapmanız.
  • Ayın 1'ni beklemeniz. (1 Ocak 1 Haziran 1 Eylül vb.)
Eğer ayın birine az kaldıysa boşuna almayın ama eğer daha çok varsa gidin alın yeni bir İninal kart.

Tabii kişileştirmek ve 2 gün beklemeniz gerekiyor. Bu arada neden ayın biri diye soracaksınız. Çünkü İninal Kartta harcama limiti var ve bu limit dolunca bir şey alamıyorsunuz ve bu limitte her ayın birinde kalkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı