ininal Kart'ımı kaybettim

whissper

Hectopat
Yer
TÜRKİYE
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kartımı kaybettim ve ben ininal cüzdan uygulamasından kartımın yanına gittim. Kartı kapat dedim birkaç CAPTCHA falan yaptı o kısım tam aklımda değil sonra işlem başarılı şimdi dönebilirsin dedi. Döndüm anasayfaya kart yok dedi. Bu akşam da arkadaşla muhabbetini ederken o kart açıktır demesi üzerine teyit etmek istedim ve bence kapalı fakat emin değilim. Müşteri hizmetlerini aramak tek çözüm. Şu an konuyu açma amacım da o ne tarz sorular soruyorlar. Şimdi benim doğum tarihinde hata vermişti önceden kapatacağım zaman. O yüzden o sıkıntı çıkarır mı?

Bir de kartı 2019-2020 yazı gibi açtım o zaman T.C. Falan alıyordu açıldığı konum anne kızlık soy adının ilk 2 harfi falan onları kasiyer ne girdi bilmiyorum konuyu açma amacım da zaten bu müşteri hizmetleri ile görüşeceğim ve ne tarz sorular gelir güvenlik önlemi olarak saygılarımla cevabınızı bekliyorum bu kart çok can sıkıcı olmaya başladı.

Kartımı kaybettim ve ben ininal cüzdan uygulamasından kartımın yanına gittim. Kartı kapat dedim birkaç CAPTCHA falan yaptı o kısım tam aklımda değil sonra işlem başarılı şimdi dönebilirsin dedi. Döndüm anasayfaya kart yok dedi. Bu akşam da arkadaşla muhabbetini ederken o kart açıktır demesi üzerine teyit etmek istedim ve bence kapalı fakat emin değilim. Müşteri hizmetlerini aramak tek çözüm. Şu an konuyu açma amacım da o ne tarz sorular soruyorlar. Şimdi benim doğum tarihinde hata vermişti önceden kapatacağım zaman. O yüzden o sıkıntı çıkarır mı?

Bir de kartı 2019-2020 yazı gibi açtım o zaman T.C. Falan alıyordu açıldığı konum anne kızlık soy adının ilk 2 harfi falan onları kasiyer ne girdi bilmiyorum konuyu açma amacım da zaten bu müşteri hizmetleri ile görüşeceğim ve ne tarz sorular gelir güvenlik önlemi olarak saygılarımla cevabınızı bekliyorum bu kart çok can sıkıcı olmaya başladı.
Kart kapalı bir şey yapmana gerek yok.

Papara kullanmak daha iyi.

Kart kapalı bir şey yapmana gerek yok.

Papara kullanmak daha iyi.

Kart kapalı demen bile iyi geldi açıkçası.
Ama şöyle diyorlar kart madem kapalıysa sen geçmişde yapdığın hesap hareketlerini göremezsin kartın demek ki aktif o yüzden görebiliyorsun diyorlar bende kart işlemi ile hesap işlemi ayrı dedim mesela bendeki hesapda TL-hesabı 1 yazıyor ondan geçmişe bakabiliyorum görünüyor yapdığım yüklemelerde bu yüzden kart açık diyorlar doğru mudur bu.

Kart kapatma işlemini yaptıysan bir sıkıntı yok eğer bir sıkıntı çıksaydı benim başıma gelirdi 4 yıl önce kapattım kartı sadece küçük bir bildirimle kapandı. Böyle basit bir şekilde kapanmasına şaşırdım fakat 4 yıl boyunca açık olsaydı aylık ücertini %100 bir şekilde bana ulaştırırlardı.

Eğer kart numaranı felan hatırlıyorsan steam üzerinden 1₺ değerinde 1 tane oyun almayı dene.

Kart kapatma işlemini yaptıysan bir sıkıntı yok eğer bir sıkıntı çıksaydı benim başıma gelirdi 4 yıl önce kapattım kartı sadece küçük bir bildirimle kapandı. Böyle basit bir şekilde kapanmasına şaşırdım fakat 4 yıl boyunca açık olsaydı aylık ücertini %100 bir şekilde bana ulaştırırlardı.

Aylık kullanım asla alınmıyor kartta para yoksa da.
Ben bunu yarın mutlaka müşteri hizmetleri ile bir görüşmem gerek bir teyit etmem lazım
Bir de şöyle bir şey daha var kartta param vardı benim kartı kaybettim onu bir şekilde EFT edecekdim doğum tarihi hatalı dedi güvenlik engelinden geçemedi sonra bende acil işim vardı kartı direk kapattım parayla beraber ve bana diyorlar ki sen kartı kapatsaydın paran o TL-hesabı 1'e gelirdi diyorlar bende yok diyorum kurtaramadım o zaman bir de müşteri hizmetlerini arayıp parayı almaya uğraşmadım da ama burada asıl sorduğum kart ı kapatınca param o TL-hesabı 1'e mi geçiyor otomatikman ben yok dememe rağmen ısrarla öyle oluyor diyorlar bunu da bir açıklığa kavuşturabilirsem tamamdır benim için yarın da en kısa zamanda görüşürüm müşteri hizmetleri ile.

Eğer kart numaranı falan hatırlıyorsan Steam üzerinden 1₺ değerinde 1 tane oyun almayı dene.

Son paragrafı görmemişim onu da diyeyim CVV aklımda gibi 1-2 denemeye tuttururum fakat kodunun sonlarını hatırlamıyorum o yüzden o yok eski alışverişlerin bilgilerine de baktım oralarda da bir bilgi yok son çare müşteri hizmetleri ile konuşmak.

Geri
Yukarı