ininal karttan haciz gelir mi?

Bir cihaz aldınız ve ödemeseniz bile haciz gelmez. Korkutmak için 5 gün sonra evinize haciz gelecektir diyor ama gelmiyor bruh.

Lan deme öyle
Evine neden haciz gelsin?

abi ben çok bilmiyorum bu işleri aklıma birden şu vine daki gibi olacak gibi geliyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Selam herkese, ininal Kart'ta 30.000 TL bakiyem var dıyelım. E-haciz gelir mi? Vergi dairesi odenmemiş borçtan bu karta e-haciz uygular mı?

selam herkese, Inınal kartta 30.000 tl bakiyem var dıyelım.. e-haciz gelirmi ? vergi dairesi odenmemiş borçtan bu karta e-haciz uygularmı

Son düzenleme:
Selam herkese, ininal Kart'ta 30.000 TL bakiyem var dıyelım. E-haciz gelir mi? Vergi dairesi odenmemiş borçtan bu karta e-haciz uygular mı?

selam herkese, Inınal kartta 30.000 tl bakiyem var dıyelım.. e-haciz gelirmi ? vergi dairesi odenmemiş borçtan bu karta e-haciz uygularmı
Vergi borcunda üzerine taşınır varsa ona haciz koyar yoksa hesaplarını bloke eder yani içindeki paraya dokunamazsın ama paranı haczetmez yinede berbat bir durum o blokeyi kaldırana kadar canın çıkıyor. Haciz işlemleri eskisi gibi değil ev eşyasına haciz duymadım bile mantıklıda değil zaten banka borcu hapis cezasına dönüyor son raddede. Benim aracım vergi borcundan nisandan beri hacizli bir problem olmuyor zaten malın değeri borçtan fazlaysa haczedilemiyor.

Hayır, gelmez. Çünkü ininal Kart, bir ön ödemeli karttır ve ön ödemeli kartlara istesen de borçlanamazsın.

Hayır, uygulamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı