ininal karttan haciz gelir mi?

meftun_1

Hectopat
Ben 2 yıl önce ekim ayında ininal kart aldım ve için E50 TL attım. O günden bugüne hiç para atmadım ve o parayı da adam akıllı harcamadım. Sadece 22 TL'sini FIFA'ya yatırdım. Ben bu kartın ne şifresini ne e-postasını hiçbir şeyini hatırlamıyorum. Eve haciz falan gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2 yıl önce ekim ayında ininal kart aldım ve için E50 TL attım. O günden bugüne hiç para atmadım ve o parayı da adam akıllı harcamadım. Sadece 22 TL'sini FIFA'ya yatırdım. Ben bu kartın ne şifresini ne e-postasını hiçbir şeyini hatırlamıyorum. Eve haciz falan gelir mi?

Borcun yoksa niye gelsin ki? Zaten ininal karta istesen de borç yapamazsın.

Yalnız içindeki 50TL gitmiştir onu deyim 😁

"ininal Kart’ında bakiye varsa kartınla işlem yapmasan da her ay 2 TL aylık kullanım ücreti alınır. İçinde bakiye olmayan kartlardan aylık kullanım ücreti alınmaz, bir aylık dönem kartını ininal Cüzdan’a eklediğin gün başlar ve 31 günde bir yenilenir." demişler.

Yüklediğiniz kadar harcayabilirsiniz ve haciz gelmez ancak 2 yılda o para 0'a inmiştir. Bir şey olmaz, müşteri hizmetlerine TC numaranızı verip hesabınızı sildirmeyi deneyin.

ininal kart ve türevleri ön ödemeli kartlar oldukları için böyle şeyler söz konusu değil. Öyle her şeye de eve haciz gelmez zaten. Gelseler de bir şey alamıyorlar.

Ben açtım hesabı, hoşuma gitmedi. Bıraktım ininali para falan da yatırmadım. Yanlız sanal kart hala duruyor. Bir şey olmadı.

Bir cihaz aldınız ve ödemeseniz bile haciz gelmez. Korkutmak için 5 gün sonra evinize haciz gelecektir diyor ama gelmiyor bruh.

Geri
Yukarı