İninal nasıldır?

Anneme bayağıdır ininal istiyordum. Sonunda izin verdi ama sizce ininal almakla kötü mü yaptım?
İninal para atınca 2 TL' mi kesiyor?(Şok vb.)
Para yatırdım anda 2 TL kesiyor mu?(Aylık)
4 TL param Ininal'a mı gidecek?
Bende büyük bir umutla ve heyecanla aldım 2 sene önce baktım çok para kesiyor boşa param gidiyor 2 ay önce kapattırdım, müşteri hizmetleri hiç “neden” diye sormadı alışmış olduğu bir şey gibi duygusuzca kapattı kartımı, memnunum kartı kapattırmanı öneririm pişman olmazsın.

Anneme bayağıdır ininal istiyordum. Sonunda izin verdi ama sizce ininal almakla kötü mü yaptım?
ininal para atınca 2 TL' mi kesiyor?(Şok vb.)
Para yatırdım anda 2 TL kesiyor mu?(Aylık)
4 TL param Ininal'a mı gidecek?

Şokdan yatırınca 2 TL kesiyorlar bir de aylık kullanım ücreti var. 10 TL yatırsan 4 TL kesiyorlar.

Ocak ayında "Korsan Don't Starve Together beraber nasıl oynanır?" ininal önermiştiniz. Papara'ya 2021 anca geçebilirim.
Yaşım 14.

Ocak ayında "Korsan Don't Starve Together beraber nasıl oynanır?" ininal önermiştiniz. Papara'ya 2021 anca geçebilirim.
Yaşım 14.
Buna başvurabilirsiniz. Daha sonra da Mastercard olan Maximum Gaming Kart istersiniz.

Papara’nın yaş sınırı da 13.

Aylık 2 TL kesiyor. Para atınca yerine göre komisyon alıyor.

ininal kullanmanızı tavsiye etmem. İş Bankası, Enpara ve Papara tavsiye ediyorum. Yaş 18 değilse bile İlk İmza Hesabı var. İş Bankası'nda ön ödemeli kart olarak da MaxiPara ve Maximum Gaming Kart var.

Üstelik Gaming Kart internet alışverişlerinde %5 puan veriyor. 100 TL, 95 TL'ye geliyor. 50'ye 5 gibi ek kampanyaları da oluyor.
Knk gaming kart para kesiyormu para yatırırken ve cekerken

Yeni konular

Geri
Yukarı