ininal para keser mi?

SL4YERS

Hectopat
Daha fazla  
Yeni ininal kullanıcısıyım ve aklımdan çıkmayan bir konu var. İninal her ay 2 TL çekiyormuş. Ben bu karta para atmadığımda çekme yapar mı? Bakiyem "-" ye düşer mi ve ben 3-4 ay sonra yükleme yaptığımda ay başına tekte para çeker mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eksi bakiyeye düşmezsiniz. Para yatırdığınızda çeker. Mantıken düşünürsek eksi bakiyeye düşmeniz demek borçlanmanız demektir. Fakat ininal gibi ön ödemeli kartlarda borçlanma söz konusu değildir.

Yardımınız için teşekkür ederim peki ikinci sorumdaki sorun olur mu mesela 4 ay yatırmadığım için tekte 8 TL çeker mi?

Yeni ininal kullanıcısıyım ve aklımdan çıkmayan bir konu var. İninal her ay 2 TL çekiyormuş. Ben bu karta para atmadığımda çekme yapar mı? Bakiyem "-" ye düşer mi ve ben 3-4 ay sonra yükleme yaptığımda ay başına tekte para çeker mi?
Keşke bu mesajları yazmadan İninal'de araştırma yapsaydınız. Adamlar oraya yazmış bakiyeniz -'ye düşmez. Ama siz yine de orada araştırmak yerine burada soruyorsunuz.

Keşke bu mesajları yazmadan Ininal'de araştırma yapsaydınız. Adamlar oraya yazmış bakiyeniz -'ye düşmez. Ama siz yine de orada araştırmak yerine burada soruyorsunuz.

Baktım zaten asıl soru amacım o değildi o sadece aklımda kalan ufacık bir şeydi ikinci soru aklımda kalan en büyük soru işareti.

Geri
Yukarı