İninal Sanal Kart Hesap Numarası

ibrahimY

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Ankara
Daha fazla  
İninal sanal karta PTTMatik'ten para yüklemeye gittim ama hesap no istiyor ve yok. Ne yapmam lazım? Yoksa PTTMatik'ten olmuyor mu ?

Şimdi PTTMatik'ten kartsız para yüklenmiyor mu ben denedim para yüklemeye girdim ininal kart çıkmıyor TC Kimlik No. istiyor. Tel. No. istiyor. Sonrada hesap no. istiyor ve bu da ininal kartta yok. Peki PTTMatik'ten olmuyorsa PTT Şubeden olurmu ben 16 haneli numarayı versem onlar yükler mi ? Yoksa zorunlu kart alacağım.

Şimdi PTTMatik'ten kartsız para yüklenmiyor mu ben denedim para yüklemeye girdim ininal kart çıkmıyor TC Kimlik No. istiyor. Tel. No. istiyor. Sonrada hesap no. istiyor ve bu da ininal kartta yok. Peki PTTMatik'ten olmuyorsa PTT Şubeden olurmu ben 16 haneli numarayı versem onlar yükler mi ? Yoksa zorunlu kart alacağım.
kartın yok ise nasıl yapmayı planlıyorsun? İstediği 16 haneli rakam kart üzerindeki rakamlar... Git kart al önce. 1gün sonra kullanıma açılıyor kart. Sonra ne yaparsan yap :)

kartın yok ise nasıl yapmayı planlıyorsun? İstediği 16 haneli rakam kart üzerindeki rakamlar... Git kart al önce. 1gün sonra kullanıma açılıyor kart. Sonra ne yaparsan yap :)
Bilmiyorsun herhalde sanal kartıda var ininalin. Onunda 16 haneli rakamı ininal cüzdan uygulamasında yazıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı