İninal Sanal Kart Hesap Numarası

Bilmiyorsun herhalde sanal kartıda var ininalin. Onunda 16 haneli rakamı ininal cüzdan uygulamasında yazıyor.
Kısa bir video izledim. Bilgi edindim :) Video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kadın hesabına girerek sanal kart oluşturuyor. Bir bak istersen.

Peki ben PTT şubeden nasıl EFT yapacağım ? Ordaki kişiye söylesem o halleder demi ? Bu sanal kartı oluştururken kişiselleştir butonu çıkmadı bu direk kişiselleşmiş mi oluyor ?

İşin acil ise bir arkadaşından falan kartı ödünç al. Çünkü kart 1 gün sonra kullanıma açılıyor.
Bir gün değil alıp, hesabına eklediği an aktifleşiyor. Önemli olan hesabının ING'de yeni olmaması (3D Secure ile olacak olan işlemlerde sadece). Yani Ininal sistemine 3D Secure için kullanılacak olan telefon numarasının üzerinden 1 gün geçmesi gerekiyor. Onun dışında kartı anında her türlü işlem için kullanabilirsiniz.

Ek olarak Ininal'e EFT ile para yatırılıyor fakat uzun ve aşırı gereksiz bir işlem. Ininal'ım sitesinde detaylar yazıyor.

Sanal Karta ana kart olmadan direk olarak bakiye sadece EFT üzerinden yüklenebiliyor olması gerek. Başka bir metod varsa da hatırlamıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı