Çözüldü İninal Steam'e para gitti ama para veya oyun gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Soux

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce Epic Games'den bir tane aldığım oyunun iadesini yapmıştım para ininal Kart'a gelmiş ancak Steam de alışveriş yapılmış gibi gösteriyor ve benim hesabıma ne bir oyun ne de bir para geldi. Yani kısacası Epic Games'den iade geldi ardından Steam de alışveriş yapılmış gibi gösterip para gitti ama Steam de ne bir oyun ne de bir para var yardım ederseniz güzel olur.
Not: Steam son alınanlara baktım ancak o değerde bir alışveriş yok ve cüzdanımda da yok.

Ahh yeniden bir ininal sorunsalı ,şaşırtmıyor bu şirket tavsiyem en kısa sürede başka bir ön ödemeli karta geçmeniz neyse soruna gelecek olursak ininal'e mail atın elinizden gelecek tek şey bu müşteri hizmetlerini arayın desem eminim ulaşamayacaksınız.

@Soux para şirkete aktarılıyor olabilir. Belli bir süre bekleyin eğer işlem olmazsa destekle iletişime -İninal'in desteğiyle- geçin. Bu arada Steam alışverişini siz yaptınız değil mi?

Ahh yeniden bir ininal sorunsalı ,şaşırtmıyor bu şirket tavsiyem en kısa sürede başka bir ön ödemeli karta geçmeniz neyse soruna gelecek olursak ininal'e mail atın elinizden gelecek tek şey bu müşteri hizmetlerini arayın desem eminim ulaşamayacaksınız.
Bence de İninal kullanılmamalı. Türkiye'nin en saçma ön ödemeli kart şirketi olabilir.

@Soux para şirkete aktarılıyor olabilir. Belli bir süre bekleyin eğer işlem olmazsa destekle iletişime -İninal'in desteğiyle- geçin. Bu arada Steam alışverişini siz yaptınız değil mi?
O eşyanın alındığı gün elimde ininial ın mobil uygulamasına girebilecek bir telefon yoktu ve ben iadenin gelip gelmediğini bir tane oyunu almayı deneyerek bakmıştım ve kart şirketi satın almayı reddetti gibi bişey çıktı yani yeterlı para yok gibi yani. Hesaptan giden para 17.15 tl benim o denediğim oyun ona yakın bişeydi galiba ancak sonuç olarak oyun veya para hesabıma gelmedi.
Bence de İninal kullanılmamalı. Türkiye'nin en saçma ön ödemeli kart şirketi olabilir.
Papara kartım bulunmakta fakat daha para yüklemedim böyle olmaya devam ederse paparaya geçeceğim gibi duruyor zaten.

O eşyanın alındığı gün elimde ininial ın mobil uygulamasına girebilecek bir telefon yoktu ve ben iadenin gelip gelmediğini bir tane oyunu almayı deneyerek bakmıştım ve kart şirketi satın almayı reddetti gibi bir şey çıktı yani yeterlı para yok gibi yani. Hesaptan giden para 17.15 TL benim o denediğim oyun ona yakın bir şeyydi galiba ancak sonuç olarak oyun veya para hesabıma gelmedi.

Papara kartım bulunmakta fakat daha para yüklemedim böyle olmaya devam ederse Papara'ya geçeceğim gibi duruyor zaten.

Bence ininali direk kapatın gitsin Papara'ya geçin. İninal her şeyden para kesiyor hiçbir avantajı yok paparanız varsa zaten olan ayrıcalıklardan haberdarınızdır Steam'de bile cashback mevcut.

Bence ininali direk kapatın gitsin Papara'ya geçin. İninal her şeyden para kesiyor hiçbir avantajı yok paparanız varsa zaten olan ayrıcalıklardan haberdarınızdır Steam'de bile cashback mevcut.
Tamamdır teşekkürler şu iade bi olursa ondan sonra tekrar bi bakacağım :)
@Soux desteğe yazın bence. Buradan bir şey yapamayız :)
Mail attım teşekkürler.
Tamamdır teşekkürler şu iade bi olursa ondan sonra tekrar bi bakacağım :)

Mail attım teşekkürler.
İade onaylandı ve karta para yüklendi. İlgilenen herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı