Ininal uygulaması çalışmıyor

zSH1FTeR

Decapat
Daha fazla  
Ben dün saat 12 civarı ininal uygulaması yükledim ancak uygulamayı açıp giriş yaptığımda "internal Server error plase try again later" yazıyor ve kart ekleyemiyorum. Dolayısıyla aldığım kartta boşa gidiyor. Destek ekibine mail attım saat 1 gibi ama hala ona da cevap vermediler. Başka İnternetten uygulamaya girmeyi deniyorum ancak yine aynı hatayı veriyor ve bir yerden sonra direkt giriş yapmamı engelliyor işlem başarısız oldu daha sonra tekrar deneyiniz yazıyor. Uygulamayı silip yüklediğimde tekrar giriş yapabiliyorum ama yine en başta yazdığım şeyler tekrarlanıyor problem bende mi yoksa Server tarafı mı anlamadım.
İsteyecek olanlar için hatanın SS'i;

Screenshot_20210826-122834_ininal.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dün saat 12 civarı ininal uygulaması yükledim ancak uygulamayı açıp giriş yaptığımda "internal Server error plase try again later" yazıyor ve kart ekleyemiyorum. Dolayısıyla aldığım kartta boşa gidiyor. Destek ekibine mail attım saat 1 gibi ama hala ona da cevap vermediler. Başka İnternetten uygulamaya girmeyi deniyorum ancak yine aynı hatayı veriyor ve bir yerden sonra direkt giriş yapmamı engelliyor işlem başarısız oldu daha sonra tekrar deneyiniz yazıyor. Uygulamayı silip yüklediğimde tekrar giriş yapabiliyorum ama yine en başta yazdığım şeyler tekrarlanıyor problem bende mi yoksa Server tarafı mı anlamadım.

Eki Görüntüle 1149858
Başka cihazdan giriş yapmayı deneyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dün saat 12 civarı ininal uygulaması yükledim ancak uygulamayı açıp giriş yaptığımda "internal server error plase try again later" yazıyor ve kart ekleyemiyorum. Dolayısıyla aldığım kartta boşa gidiyor. Destek ekibine mail attım saat 1 gibi ama hala ona da cevap vermediler. Başka internetten uygulamaya girmeyi deniyorum ancak yine aynı hatayı veriyor ve bir yerden sonra direkt giriş yapmamı engelliyor işlem başarısız oldu daha sonra tekrar deneyiniz yazıyor. Uygulamayı silip yüklediğimde tekrar giriş yapabiliyorum ama yine en başta yazdığım şeyler tekrarlanıyor problem bende mi yoksa server tarafı mı anlamadım.

Eki Görüntüle 1149858

0850 311 77 01 bu numarayı arayabilirsiniz ininal şikayet öneri istek hattı yardımcı oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı