İninal'deki Parayı Bankaya Aktarma

Victoria

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İninal hesabımda 1.000 TL'nin üzerinde bir para var. Bu parayı banka hesabıma aktarmak istiyorum. İninal direkt olarak buna izin vermiyor. Farklı yöntemler kullanarak aktarmanın bir yolu var mı?

İninal hesabımda 1.000 TL'nin üzerinde bir para var. Bu parayı banka hesabıma aktarmak istiyorum. İninal direkt olarak buna izin vermiyor. Farklı yöntemler kullanarak aktarmanın bir yolu var mı?
Atm ye gitmeye üşeniyorsanız bynogame gibi her hangi güvenilir bir siteden hesabınıza aktarım ordanda banka hesabınıza aktarabilirsiniz yanlız komisyon alıcaktır

Yıllık 300 TL izin veriyor. Onu da çoktan çektim.
İninal'e para çekme özelliği gelmedi mi? Parayı çekip banka hesabına aktarsan ATM'den?

Bynogame yatırılan parayı çekmeye izin vermiyor diye biliyorum. Tekrar kontrol edeyim.
Atm ye gitmeye üşeniyorsanız bynogame gibi her hangi güvenilir bir siteden hesabınıza aktarım ordanda banka hesabınıza aktarabilirsiniz yanlız komisyon alıcaktır

Bynogame'e sordum şimdi sadece kazançları çekebiliyormuşuz.
1584207696122.png

Son düzenleme:
Yıllık 300 TL izin veriyor. Onu da çoktan çektim.

Bynogame yatırılan parayı çekmeye izin vermiyor diye biliyorum. Tekrar kontrol edeyim.

Bynogame'e sordum şimdi sadece kazançları çekebiliyormuşuz.
Eki Görüntüle 514028

O parayı ne olursa olsun çekmem lazım paraya ihtiyacım var diyorsan bir yolu var ama masraflı olabilir

Acil bir durum yok ama parayı güvene almak istiyorum. Yakın bir zamanda kartımdan bir kaç kere para çekildi. Şikayet ettik ama hiç bir geri dönüş alamadık. Bir ara kart bilgileri çalınmıştı bazı sitelerden. Arada benim kartta varmış malesef. Üzüldüğüm kısım bu kadar büyük bir olaya kimsenin sesini çıkarmaması. Bir çok kişiden bu şekilde para çekilmiş ama bir şey yapamıyoruz.
O parayı ne olursa olsun çekmem lazım paraya ihtiyacım var diyorsan bir yolu var ama masraflı olabilir

Acil bir durum yok ama parayı güvene almak istiyorum. Yakın bir zamanda kartımdan bir kaç kere para çekildi. Şikayet ettik ama hiç bir geri dönüş alamadık. Bir ara kart bilgileri çalınmıştı bazı sitelerden. Arada benim kartta varmış malesef. Üzüldüğüm kısım bu kadar büyük bir olaya kimsenin sesini çıkarmaması. Bir çok kişiden bu şekilde para çekilmiş ama bir şey yapamıyoruz.
Bildiğim kadarıyla İninal'in arkasındaki banka ING, onlarla iletişime geçin ve o şekilde çekmeye çalışın hepsini.

Arkadaşın dediği gibi ing bankadan oluyorsa, olmuyorsada bynogame den alıp satılabilen bi oyun ürününü mesela knight online gb gibi alıp satarsan bu senin kazancın olur ama alış satış fiyatı farklı olduğu için zarar edersin ve parayı aktarabilirsin. Bu tür ürünlere bakıp en az zarar edeceğin ürünü alıp satabilirsin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı