İninal'e Şok'tan para yatırmak

FazliBasturk

Hectopat
Daha fazla  
Şok'tan para yatırmak nasıl oluyor? Hesap numarası ile yatırabiliyor muyum, kesinti vb. oluyor mu? Sadece 1 TL yatıracağım, Discord Nitro kampanyasını kullanacaktım kartımda 7TL varmışta :(

Son düzenleyen: Moderatör:
1TL yatırmak için 3TL ödemen gerekiyor. Kesinti 2TL yani. Gidip direkt kartı verebilirsin hesap numarasıyla falan uğraşmana gerek yok. (1 Lira göndermek için 2TL kesmeseler sana atardım da bu soyguna ortak olmak istemiyorum.)

Şok'tan para yatırmak nasıl oluyor? Hesap numarası ile yatırabiliyor muyum, kesinti vb. oluyor mu? Sadece 1 TL yatıracağım, Discord Nitro kampanyasını kullanacaktım kartımda 7TL varmışta :(

Hocam kesinti 2 TL yapıyordu en son adama verin karta yükler para ama Papara kullanmanızı öneririm ben.

Kartı kasiyere uzat, ne kadar yatırmak istedğini söyle. 2TL kesiyor ona göre para götür. Eğer sanal kart ise olmuyor diye biliyorum.

(3TL vermen gerek.)

1TL yatırmak için 3TL ödemen gerekiyor. Kesinti 2TL yani. Gidip direkt kartı verebilirsin hesap numarasıyla falan uğraşmana gerek yok. (1 Lira göndermek için 2TL kesmeseler sana atardım da bu soyguna ortak olmak istemiyorum.)

1 TL yatıramazsın diye biliyorum. En son ek ücret bile alıyorlardı para yatırmak için. 2 TL.

Sanal kart kullanıyorum, ona yatıramaz mıyım yani?

İninal çok fazla kesinti yapıyor hocam Papara kullanın çok büyük rakamlara çıkmadığınız sürece kesinti yok + cashback var.

Hocam kesinti 2 TL yapıyordu en son adama verin karta yükler para ama Papara kullanmanızı öneririm ben.

İninalin içinde halihazırda para var, Papara hiç kullanmadım o yüzden ininalı sormuştum.

Sanal kart kullanıyorum, ona yatıramaz mıyım yani?

İninalin içinde halihazırda para var, Papara hiç kullanmadım o yüzden ininalı sormuştum.

İninalın içinde para olmasının bir alakası yok. 1 TL yatıracağım diyorsun ya. 1 TL yatırman için 3 TL ödemen lazım. Yani 3 TL al yanına, eğer para yatırma alt limiti yoksa 3 TL'yi uzat kasiyere 1 TL yatırmak istiyorum de. Kasiyer yatırır kartına parayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı