Injustice 2 Xbox versiyonuna gamepad bağlanılamıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Luzi10

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050TI
İ5 12500h
16 gb Ram
512 gb SSD
473 gb HDD
RAM
16
Ekran kartı
3050ti
İşlemci
i5 12500h
Injustice 2 aldım Xbox indirimlerinden. Ancak gamepad bağlayamadım, kalitesiz wonderboy diye bir gamepadim var FIFA'ya falan bağlıyorum Steam'den Steam dışı ekle deyip X360CE kullanarak yapıyordum. Xbox uygulamasının da Injustice 2'nin de EXE dosyasını bulamadım o yüzden Steam dışı oyun ekle kısmından ekleyemedim. Dosya konumunu da tam bulamadığım için X360CE'yi oraya da atamadım. Xbox uygulamasından bakamıyorum konumuna. E konumuna yükledim orada yeni 3 klasör oluştu. Program files, wudownloadcache, wpsystems ve Windows apps adlı 3 klasör oluştu ama Windows apps klasörüne giriş iznim yok, program filesın içinde bir klasör daha var ama onun içi boş wu da aynı şekilde, diğer dosyada ise birkaç klasör var Warner Bros. vs. yazıyor ama onların içinde de cache file ve anlamadığım dosyalar ama yine EXE yok. Önerilerinizi bekliyorum, gamepad bağlamak istiyorum.

Dostum benim o gamepadimide görmüyor Injustice PS3 gamepadimi bağladım oynayamazsın sanırsam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Xbox360CE ile dener misin sadece Xbox kolu ile oynanıyor kolu Xbox gamepadi olarak göstermek lazım.

X360CE acıkken oyuna girmeyi dene.

Son düzenleme:
Dostum benim o gamepadimide görmüyor Injustice PS3 gamepadimi bağladım oynayamazsın sanırsam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Xbox360CE ile dener misin sadece Xbox kolu ile oynanıyor kolu Xbox gamepadi olarak göstermek lazım.

X360CE acıkken oyuna girmeyi dene.

Açıkken denedim, olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı