INNO3D GTX 1650 Super vs Sapphire RX580 8 GB

@HandsUpPantiesDown
Açıkçası MSI da Inno3D ikisi de iyi markadır karar sizin.
anladım hocam yani 100 lira daha az verip aynı kartı almak daha iyidir diye düşünüyorum sadece inno3d’yi pek bilmiyorum o yüzden meraklanmıştım
şahsen ben inno3d 1650 superi aldım.Aynı kasa aynı parçalar sipariş ettim dün.Çoğu kişi pulse olanda ısı ve ses sorunu olduğunu söylüyor.Tek artısı 8 gb olması bence.O da benim için sorun değil öyle ultra grafik manyağı değilim.Bence 1650 superi al.Hem yeni ekran kartı gddr6
3 4 güne sistem elime geçerse daha fazla bilgi veririm

bu arada sinerji’den mi sipariş verdiniz sizde

teşekkür ederim. ventus’u da çıkardım kafamdan :)
sistem için başta asus rog strix rx570 düşünmüştüm. bir aydır bakınıyorum kafam karıştı baktıkça. büyük ihtimal inno3d super’i alacağım
INNO3D Galax Zotac v.b markalar kaliteli markalardır genellikle asya kıtasında yaygın olduğu için ülkemizde çok bilinmezler. Alırken içinizde bir huzursuzluk oluşmasın diye söylüyorum.

INNO3D Galax Zotac v.b markalar kaliteli markalardır genellikle asya kıtasında yaygın olduğu için ülkemizde çok bilinmezler. Alırken içinizde bir huzursuzluk oluşmasın diye söylüyorum.
çok sağolun hocam peki sistemdeki 8 gb ram şuan sorun yaratır mı? illa 16 gerekli mi şu zamanda
Al RX 590 hiç uğraşma bunlarla.
malum bütçe hocam :)

@orlando @24099 @Caner Uncu çok teşekkür ederim cevaplarınız için vallahi. bu konuda pek danışabileceğim birileri yoktu çok yardımcı oldunuz.. bunun dışında sistemde bir eksik ya da uyuşmazlık yok değil mi? çok anlamıyorum maalesef :)
Rica ederim, ne zaman istersen yardımcı olurum. Sistemde uyusmazlik yok bilesenleri de kaliteli. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı