INNO3D GTX 1650 Super vs Sapphire RX580 8 GB

Hayırlı olsun. :)
eksik olmayın hocam teşekkür ederim tekrardan :)
son bir sorum daha var bu sistemde ekran kartını asus rog strix rx570 yapıp rami 16 gb yapsam daha iyi olabilir mi
hocam bende sinerjiden sipariş ettim.Hepsi aynı sesninkiyle.1 2 güne gelir umarım. Eğer sen acele işin yoksa hemen almıcaksan sistem elime geçtiğimde daha iyi bilgi aktarabilirim.Bence ekran kartını 570 yapmak gibi hata yapma.Bi tane 8gb ram alırsın sonradan. O kadar sorun yapmaz şimdi 8gb kullanman.570 yapıp sonradan ekran kartını değiştirmen zor olur.Hem 1650 super alman kafanda problem oluşturmasın.Çabuk ısınan kart değil.Az güç kullanıyor hem.Hangi marka alırsan al problem değil.Ben ınno3d olanı sipariş ettim

hocam bende sinerjiden sipariş ettim.Hepsi aynı sesninkiyle.1 2 güne gelir umarım. Eğer sen acele işin yoksa hemen almıcaksan sistem elime geçtiğimde daha iyi bilgi aktarabilirim.Bence ekran kartını 570 yapmak gibi hata yapma.Bi tane 8gb ram alırsın sonradan. O kadar sorun yapmaz şimdi 8gb kullanman.570 yapıp sonradan ekran kartını değiştirmen zor olur.Hem 1650 super alman kafanda problem oluşturmasın.Çabuk ısınan kart değil.Az güç kullanıyor hem.Hangi marka alırsan al problem değil.Ben ınno3d olanı sipariş ettim.
muhtemelen bugün yarın sipariş vereceğim sanırım hocam bayağıdır bekliyorum sağolasın yine de burdan siparişten sonra daha fazla bilgi verebiliriz yinede. bende inno3d sipariş edeceğim 1650super’i. en uygun olanı o. başta da rx570’i bütçeden dolayı düşünmüştüm. birde ne kadar tuttu sipariş toplamı

muhtemelen bugün yarın sipariş vereceğim sanırım hocam bayağıdır bekliyorum sağolasın yine de burdan siparişten sonra daha fazla bilgi verebiliriz yinede. bende inno3d sipariş edeceğim 1650super’i. en uygun olanı o. başta da rx570’i bütçeden dolayı düşünmüştüm. birde ne kadar tuttu sipariş toplamı
benim 3520 filan öyle tuttu galiba

dark hdmi to vga aldım.Eski pcyi satmadan önce denemiştim.Çalışıyor gayet.Sanırım bazı kişilerde sorum oluyor.Aktif dönüştürücü olduğu için çok kullanımda ısınıyormuş herhalde

Yeni konular

Geri
Yukarı