INNO3D RTX 2060 twin X2 vs Sapphire Pulse Radeon RX 5600XT

urbast3r

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sistemimi topladım ancak bu 2 ekran kartı arasında çok kaldım. ASUS VP228QG 1ms 75 HZ FreeSync monitöre sahibim. Artık NVIDIA ekran kartlarıyla FreeSync monitörlerden tam/yarı Sync performansıda alınabilmekte dpport ile. Ancak sadece bu 2 grafik kartı arasında karar veremiyorum. Pulse serisi AMD'nin soğutması nasıldır? INNO3D'de metal arka plaka ve 3 bakır boru ile geliyor gibi gördüm ben oda sağlam gözüküyor. Soğutma performansları nasıl? Fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilmiyorsam RX 5600XT ekran kartı Nvidia tarafında GTX 1660 Super/Ti ekran kartlarına denk geliyor. Böyle bir durumda seçiminizi RTX 2060 tarafından yana kullanmanız daha mantıklı olacaktır. Eğer marka konusunda INNO3D sizde şüphe uyandırıyorsa güvenilir bir markadır. Sadece Türkiye pazarında pek aktif bir rol oynamıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı