INNO3D RTX 2060 vs Sapphire Pulse RX 5600XT

Fatihh_

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ray Tracing için RTX 2060 daha mantıklı geliyor ama INNO3D'nin soğutmasından emin değilim. Ama Sapphire'den eminim. RTX2060 150 TL pahalı. Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
5600

RTX 2060 varken AMD GPU alınır mı? Bence 2060 almak daha mantıklı.

AMD kapatsin dükkanı madem oyle :) 5600XT neredeyse hiçbir sorun yok. Son 2 aydır güncellemeler sonrasi gayet stabil çalışıyor. 2060'a göre de çok iyi performans veriyor. 2070 ve 5600'lu 2 adet PC'yi kullanıyorum aralarinda fark yok gibi 2060 zayif bir kart

5600

AMD kapatsin dükkanı madem oyle :) 5600XT neredeyse hiçbir sorun yok. Son 2 aydır güncellemeler sonrasi gayet stabil çalışıyor. 2060'a göre de çok iyi performans veriyor. 2070 ve 5600'lu 2 adet PC'yi kullanıyorum aralarinda fark yok gibi 2060 zayif bir kart
Ray tracing önemli mi sence?

Ray Tracing önemli mi sence?

2060'da hayır. 2070'de bile çok başarılı değil ray tarcing de güçlü kart lazim arkadaşlar.
Kullanici olarak deneyimleyin elinizde varsa bu kartlardan yoksa almayi düşünüyorsanız çekilmiş videolar var onlardan görebilirsiniz.
Ben 2060 almasin demem surekli bu konu saçma sapan AMD sorunlu olayina dönüyor abartıldığı gibi problm yok 5600'da.
5700 için daha çok sorun bildirimi yapiliyor o konuda kullanmadığım için yorum yapmam. Nadir de olsa sorun cikabilir 5600'da beni etkilemez diyene al kullan derim yok ben hiç ugrasamam diye NVIDIA alsın olay aslinda bu kadar basit :)

2060'da hayır. 2070'de bile çok başarılı değil ray tarcing de güçlü kart lazim arkadaşlar.
Kullanici olarak deneyimleyin elinizde varsa bu kartlardan yoksa almayi düşünüyorsanız çekilmiş videolar var onlardan görebilirsiniz.
Ben 2060 almasin demem surekli bu konu saçma sapan AMD sorunlu olayina dönüyor abartıldığı gibi problm yok 5600'da.
5700 için daha çok sorun bildirimi yapiliyor o konuda kullanmadığım için yorum yapmam. Nadir de olsa sorun cikabilir 5600'da beni etkilemez diyene al kullan derim yok ben hiç ugrasamam diye NVIDIA alsın olay aslinda bu kadar basit :)
Güzel anlattın valla :). Rx5600xt lerde çok araştırdım en iyisinin sapphire olduğunu söylüyorlar. Her açıdan. Sen saphire i önerir misin ve de 500 600 tl düşüğüne Gigabytye rx5600xt var. Çok farkları var mı

RX 5600XT′nin old BIOS′u RTX 2060′ın anca yanına yaklaşabiliyordu. Yeni BIOS güncellemesi ile RTX 2060′dan ″azacık″ daha performanslı ortada abartılacak bir performans zaten yok. Artıdan ray traycing var sürücüler ile de cebelleşmiyorsun.
Buradan Ultra grafiklerde 49 tane oyunda yapılmış ortalama FPS sonuçları var;
.

Son düzenleme:
Güzel anlattın valla :). Rx5600xt lerde çok araştırdım en iyisinin sapphire olduğunu söylüyorlar. Her açıdan. Sen saphire i önerir misin ve de 500 600 tl düşüğüne Gigabytye rx5600xt var. Çok farkları var mı
Sapphire pulse soğuk çalışan en idel kart 5600xt için bende pulse olani almistim. Memnunum ben sıkıntı yaşamadım kendi deneyimimle konuşuyorum sen alırsın problem de çıkabilir sikinti yasayanlar vardi.
Sorunsuz istiyorsan 2060 al ama inno kullananlari bul sor nasıl durumlar diye :)

Yeni konular

Geri
Yukarı