Çözüldü INNO3D RTX 2070 fanları dönüp duruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alidagoglu

Decapat
Yeni sistem topladım iki gün önce. İki gündür memnunum fakat şunu fark ettim; ekran kartımın fanları 2 saniyede bir dönüyor, biraz dönüyor ve geri duruyor. Elimde INNO3D RTX 2070 Super ICHILL X3 3 fanlı ekran kartı var. Kartın üstünde LED gösterge var. Sıcaklığı, fanların % kaç döndüğünü falan gösteriyor. Acaba dedim fanları tek tek göstergede gösterirken mi fanlar dönüp duruyor? Yoksa öylesine enerji tasarrufu için mi? Ya da kartımda bir problem mi var anlamadım bir türlü. Yardımcı olacak var mı?

fan.PNG

fan ayarları da bu şekilde ben hiç ellemedim

Acaba varsayılan fan profili ile bir başka fan profili çakışıyor olabilir mi? İsterseniz üst kısımdan "Kullanıcı ayarlı otomatik fan kontrolünü aç" seçeneğini devre dışı bırakıp alttan tamam deyin.

Yok hocam şimdi tamamen dönüyor sorunsuz
Bu ayarları en iyi şekilde nasıl ayarlarım ben 65 70 derece üstünde çalışsın istiyorum
İstediğiniz sıcaklıkta çalışmasını sağlayabilirsiniz önerim 30 derecede %20 70 ve sütü derecelerde %100 çalışması şeklinde olacaktır. Arada kalan boşluğu git gide eğim daha da dikleşecek şekilde ayarlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı