INNO3D ve Palit güvenilir mi?

Çift fanlı modelinden bahsediyorsanız eğer gayet iyi bir model. Yük altında 65-70 derecelere çıkıyor en fazla.

Burada araştırırken gördüm Palit 1660 kartı 72 derecede tutmak için yüksek RPM çalışıyormuş Sapphire gibi markalar hem 700 1000 arası çalışıyor fan ömrünü kısaltır mı veya böyle bir durum var mı?

1660 Ti'da öyle bir sorun olacağını sanmıyorum. AMD yongaları ile Nvidia yongaları aynı değil.

Ben hortlatayım şu konuyu Palit 1660 Ti hakkında ne düşünüyorsunuz ısınır mı?

Palit 1660 Ti modelini kullaniyorum gayet memnunum 65 dereceyi gecmedi daha Cyberpunk 2077 gibi guclu bir oyunda bile.

Palit'in 3000 serisi için kullandığı komponentleri genel olarak MSI, ASUS(STRIX hariç) ve Gigabyte'dan daha iyi.

Miningciler stokları eritir tedirginliği yüzünden bugün GameGaraj'ın N11'deki sitesinden Palit RTX3070 GAMING PRO OC ekran kartını 6,650 TL'ye satın aldım. Normalde her zaman bu kartla aynı segmentteki 1000 lira civarı ve daha pahalı olan MSI kartlardaki soğutmalara güvenirim ama bu kart hakkındaki soğutma ile performans konusundaki kullanıcı yorumları ve testlerini uzun araştırmam sonucunda bana bayağı bir güven verdi, hem de fiyat uygun (kötünün iyisi işte).Yerli ve yabancı çoğu kullanıcıların "yükte 70 dereceyi geçmiyor" yorumları beni cezbetti gerçekten. Ama yine de son sözü kart geldiğinde kanlı canlı görüp, deneyip söyleyeceğiz tabii ki.

İNNO3D 1650 Super kullanıyorum ve arkadaşımın Palit 1650 Super'ını kendi ellerimle montajlayıp test ettim.

İnno3d 1650s furmark: 65
Palit 1650s furmark: 73

2 haftadir 3080 stoklarini bekliyorum ama bir türlü denk gelip alamadim şu an GameGaraj'da

INNO3D RTX3090 ıchıll X4 var 20.999TL sizce almali miyim?​

Alınmaz, aşırı pahalı.

Ama dediğim gibi şu an 3080 stokları çok sıkıntılı bulunmuyor ve diğer marka 3090'lara baktığımız zaman 22 23K civarlarinda. Bütün sistem parçalarımı aldım tek eksiğim ekran karti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…