İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde isteğe bağlı hazırlık var mıdır?

dogucann4

Zeptopat
Daha fazla  
Python'a çalıştım ve az çok başarılıyım diyelim biz onu :)
Üniversitenin öğrenci işleriyle telefonda görüştüm. İsteğe bağlı hazırlık olmadığını söylediler. Tercih yapma aşamasındayım bu konuyu netleştirmek istiyorum. Bu konu netleştirmek için sizin yardımınıza ihtiyacım var, şimdiden yardımın teşekkür ederim.

Yanlış söylemişler, detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Başvuru formumu bile paylaşmıştım. :)

Geçerseniz buradan da bizimle sonucu paylaşırsanız sevinirim.

Ben İnönü'ye 2018 girişliyim. Benim hazırlık sınıfımda isteğe bağlı hazırlık okuyan bilgisayar mühendisliği öğrencileri vardı. Eski sistemse olması lazım, değişmiş olabilir.

Ben İnönü'ye 2018 girişliyim. Benim hazırlık sınıfımda isteğe bağlı hazırlık okuyan bilgisayar mühendisliği öğrencileri vardı. Eski sistemse olması lazım, değişmiş olabilir.

Öğrenci işleri pek bilgi sahibi değil, bu konu hakkında ben de ilk kendilerine sorduğumda bilgileri olmadığını ama mümkün olacağını zannetmediklerini dile getirmişlerdi.

Uzun araştırmalar sonucu da yukarıya bıraktığım rehberdeki içeriği YDYO'ya attım ve OBS'de 0. sınıf olarak bir yıl göründüm. Şimdi ise 1. sınıf olarak görünmekteyim. :)

Öğrenci işleri pek bilgi sahibi değil, bu konu hakkında ben de ilk kendilerine sorduğumda bilgileri olmadığını ama mümkün olacağını zannetmediklerini dile getirmişlerdi.

Uzun araştırmalar sonucu da yukarıya bıraktığım rehberdeki içeriği YDYO'ya attım ve OBS'de 0. sınıf olarak bir yıl göründüm. Şimdi ise 1. sınıf olarak görünmekteyim. :)

İnönü'de mi okuyorsun sen de?

İnönü'de mi okuyorsun sen de?
Evet, bu yüzden rahatlıkla bilmediklerini söyleyebiliyorum. Onlara iletilmiş bir bilgi yok çünkü. OBS'den minik bir ekran alıntısı atayım. 😅

1659013058769.png

Evet, bu yüzden rahatlıkla bilmediklerini söyleyebiliyorum. Onlara iletilmiş bir bilgi yok çünkü. OBS'den minik bir ekran alıntısı atayım. 😅

Eki Görüntüle 1466524

Dikkat etmemişim :D Memnun oldum kardeşim ben de elektrik-elektronik 4. sınıf öğrencisiyim, konum ise İlhan Akıncı KYK :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı