İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği nasıldır?

Sağ ol hocam bir de bu siber güvenlik topluluğu varmış katılsam mı diye düşündüm ama siber güvenliğe dair bilgim 0. hiçbir şey bilmesek de katılabiliyor muyuz yoksa sadece belli bir seviyede bilgili olan arkadaşlar mı alınıyor?

Soruyu sorduğun kişinin siber güvenlik topluluğu lideri olması tesadüf mü :D

Sağol hocam bir de bu siber güvenlik topluluğu varmış katılsam mı diye düşündüm ama siber güvenliğe dair bilgim 0. Hiçbir şey bilmesek de katılabiliyor muyuz yoksa sadece belli bir seviyede bilgili olan arkadaşlar mı alınıyor?

Katılım gerçekleştirebilirsiniz, herkes alınıyor topluluğa. @PrOoFfStRiKeR'ın da dediği gibi topluluğun şu anki başkan konumunda ben varım ve sürekli eğitimler mevcut. Kendinizi geliştirmek isterseniz katılırsınız, hatta yönetim kurulunda yer almak için başvuru formu bile şu an için mevcut. İnönü'de bulunma durumunuz kesinse katılırsınız. :)

Enes hocam merhaba, tercih dönemi bitti bende inönü bilgisayar mühendisliği yazdım ve çok muhtemel şekilde katılım sağlayacağım. Sizden ricam ders durumlarına hakimiyetiniz, alınması gereken donanım vb. birkaç sorumda bana yardımcı olmanız. Bu forumdaki genel konularda iletişim bilgisi verme durumu sıkıntı sanırsam tam hakim değilim.
Instagram'dan vs herhangi bir yoldan iletişime geçebilirsek benim için çok güzel olur özellikle donanım kısmını önceden halletmem lazım.
Instagram: deusatase
gmail:[email protected]

@Enes3078 hocalarımızdan giden olmuş mu bilginiz var mı?

Geçen yıl dersime giren hocalardan hiçbiri eksilmedi. Ali Arı hocanın bırakma durumu olabilir diye bir mevzu dönmüştü bir ara fakat o da üniversitedeymiş diye duydum. Tanıdıklarım arasında ayrılan yok diyebilirim yani.

Şimdi baktım da bu sitede ayrıldığı yazıyor.

Tek ayrılacak öğretim üyesi Ali hoca diye duymuştum fakat durum ne bilmiyorum. Geçen yıl da bu söylentiydi bu yıl da ayrılmayacağı konusunda söylenti var. Dönem açılınca kesin şeyleri görürsek belli olur son durum. :)

Sağol hocam bir de bu siber güvenlik topluluğu varmış katılsam mı diye düşündüm ama siber güvenliğe dair bilgim 0. Hiçbir şey bilmesek de katılabiliyor muyuz yoksa sadece belli bir seviyede bilgili olan arkadaşlar mı alınıyor?

Detaylı bilgi almak için hazırlamış olduğumuz reelden faydalanabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Tek ayrılacak öğretim üyesi Ali hoca diye duymuştum fakat durum ne bilmiyorum. Geçen yıl da bu söylentiydi bu yıl da ayrılmayacağı konusunda söylenti var. Dönem açılınca kesin şeyleri görürsek belli olur son durum. :)

Detaylı bilgi almak için hazırlamış olduğumuz reelden faydalanabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu okulun sitesi mi çöktü ne obs'ye ne de okulun kendi sitesine girebiliyorum.

Hocam bu okulun sitesi mi çöktü ne obs'ye ne de okulun kendi sitesine girebiliyorum.

Sunuculara bakım yapıyorlardı, girememeniz normaldir. En azından bakım yapılacağını duymuştum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı