Özyeğin Üniversitesi bilgisayar mühendisliği nasıldır?

Hocam araya akraba falan sokmuş olmasın?

Öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum :D.Durumu ortalama dediğim şu anki dönemde ailesinin evine giren para en fazla 30bin falandır.Sadece bildiğim o zaman 1100'lerde bir sıralama yapıp ilk tercihine koç yüzde 50 tıp yazdı.Ama okulun (okuduğu lisenin) paylaştığı listede tam burslu olarak kazandığı yazıyordu demek ki önceden bilinen bir şeydi.

Merhaba. Özyeğin Üniversitesinin yeri biraz sapa yerde diye biliyorum. YTÜ Bilgisayar Mühendisliği daha prestijli gibi duruyor. YTÜ Bilgisayar Mühendisliğini seçmek daha mantıklı olabilir. Tabii, İTÜ Yapay Zeka ve Veri Mühendisliği veya Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü de seçilebilir.

Merhaba. Özyeğin Üniversitesi'nin yeri biraz sapa yerde diye biliyorum. YTÜ bilgisayar mühendisliği daha prestijli gibi duruyor. YTÜ bilgisayar mühendisliğini seçmek daha mantıklı olabilir. Tabii, İTÜ yapay zeka ve veri mühendisliği veya Boğaziçi Üniversitesi endüstri mühendisliği bölümü de seçilebilir.

Tobb etü bilgisayar mühendisliği nasıl?

Merhaba. Tobb etü bilgisayar mühendisliği iyi diye biliyorum ama kampüsü küçükmüş (yeri merkezi). Tobb etü'de 1 yılın 3 dönemden oluştuğunu ve bu yüzden yoğun bir okul olduğunu da hesaba katmak gerekir.

Kampüsün benim için bir önemi yok eğitim ve yurt dışı imkanları önceliğim sence nasıldır tobb etü bu konuda?

Yeni konular

Geri
Yukarı