Inov 8 , Vj Ayakkabıları Yurtdışından Nasıl Getirtebilirim ?

CAN UZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Ben orienteering sporu ile ilgileniyorum. Ayakkabı almak istiyorum. Türkiyede bu ayakkabılardan yok. Resimlerde Görürsünüz. Ne yapmam lazım ? Yardımlarınızı bekliyorum.
L37076200.jpg
Mudclaw-330.jpg
New Supra.jpg
vj irock.jpg

Solomon Speed Cross modelini kendim kullanıyorum. Türkiye'de var bu ürün. Ben ayakkabıyı Outdoor sporlar için tercih ettim. Kış aylarında günlük hayatta da kullanıyorum. 300 TL'ye almıştım geçen sene.

Ben genelde Çin'den Aliexpress üzerinden getiriyorum Salomon'u. Fakat ayakkabı küçüldü.Inov 8 serisine geçmek istiyorum. Yurdışında sitelerde var , fakat alışverişi nasıl yapıcam. Ve ürünün gümrük sorunu olacakmı ? Onun için bilgi alacaktım.

Aliexpress gibi sitelerden alışveriş yapmıyorum. Bana güvenilir gelmiyor o siteler. Getirdiğiniz Solomon çakma ürün olmasın? Ben çok memnunum ayakkabıdan. Tank gibi valla. Bence riske atma ve burdan al ayakkabıyı.

Sayın knight bende bir speedcross sipariş verdim günlük kullanım için fakat bir kaç kullanıcı speed cross 3'lerin toplam çamur kullanımı dışında asfalt, parke vs yollarda müthiş kayma yaptığı yönünde özellikle yağmurlardan sonra kaldırımda asfaltta çok kayıyormuş tabanı. Sizin bu konuda detaylı yorumunuzu alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayın knight bende bir speedcross sipariş verdim günlük kullanım için fakat bir kaç kullanıcı speed cross 3'lerin toplam çamur kullanımı dışında asfalt, parke vs yollarda müthiş kayma yaptığı yönünde özellikle yağmurlardan sonra kaldırımda asfaltta çok kayıyormuş tabanı. Sizin bu konuda detaylı yorumunuzu alabilir miyim?
Doğru söylemişler. Speed Cross 3 ıslak zeminde feci bir kayma sorunu var. Ama bu sadece beton, tahta zemin gibi yerlerde geçerli. Toprak zeminde kaymıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı