İnşaat mühendisliği ve yeni oyunlar için 30.000 TL laptop önerisi

Şarjı ne kadar gider.
Şarj konusunda gaming laptoplar fazla gitmiyor ama ben şuanda asus tuf a15 fa507nu kullanıyorum şarjım 4-5 saat arasında gidiyor normal kullanımda. Dizi film izlersem 3-4 saat gidiyor. Hala konuyla ilgilendiğinizi bilseydim 2 gün önce asus tuf a15 rtx4060 olan laptop modeli 30.999tl ye düşmüştü çok güzel bir indirim vardı.

Şarj konusunda gaming laptoplar fazla gitmiyor ama ben şuanda asus tuf a15 fa507nu kullanıyorum şarjım 4-5 saat arasında gidiyor normal kullanımda. Dizi film izlersem 3-4 saat gidiyor. Hala konuyla ilgilendiğinizi bilseydim 2 gün önce asus tuf a15 rtx4060 olan laptop modeli 30.999tl ye düşmüştü çok güzel bir indirim vardı.
Hocam evet hala karar veremedim. Ben bu hpyi alacağım gibi ama şarj konusu kafamı karıştırdı ayrıca üniversite için uygun mudur bilemedim. N11den de alınmaz diyor çoğu insan bilemedim.

Hocam evet hala karar veremedim. Ben bu hpyi alacağım gibi ama şarj konusu kafamı karıştırdı ayrıca üniversite için uygun mudur bilemedim. N11den de alınmaz diyor çoğu insan
Hocam şimdi batarya konusunda hp victustaki batarya 2-3 saat falan gider büyük ihtimalle kullanmadığım için biley diyemıyorum ama n11 deki satıcı büyük ihtimal sıkıntılı ondan diyor olabilirler. Ben hepsiburada üzerinden almıştım sıkıntı yaşamadım kargo konusunda baya memnunum fan sesi az çıkıyor. Victus içinize sinmediyse rtx4060 lı olanını alabilirsiniz hocam ama şuan yine pahalanmış galiba indirimde 31k iken buraya bilgilendirme yapsaydım iyi olacaktı ama aklıma gelmedi malesef.

Hocam evet hala karar veremedim. Ben bu HP'yi alacağım gibi ama şarj konusu kafamı karıştırdı ayrıca üniversite için uygun mudur bilemedim. N11'den de alınmaz diyor çoğu insan bilemedim.

2 saat 15dakikadır pilde kullanıyorum bunun 2 saatlik bölümünde de futbol maçı izledim, şu an %56 şarjım var parlaklık fulldeydi biraz kısarak 5 saat civarı rahatça kullanabilirsiniz. Ben ürünü N11'den aldım aldığımda 30k idi şu an 28400. Aldığımın ertesi günü elimdeydi cihaz. Satıcının da İstanbul'da olması buna büyük etken tabii. Bahsedilen TUF büyük ihtimalle bundan kasa olarak kalitelidir 31k iken de alınırdı fakat 28400'e Victus dururken 33-34 civarı da verilmez.

2 saat 15dakikadır pilde kullanıyorum bunun 2 saatlik bölümünde de futbol maçı izledim, şu an %56 şarjım var parlaklık fulldeydi biraz kısarak 5 saat civarı rahatça kullanabilirsiniz. Ben ürünü N11'den aldım aldığımda 30k idi şu an 28400. Aldığımın ertesi günü elimdeydi cihaz. Satıcının da İstanbul'da olması buna büyük etken tabii. Bahsedilen TUF büyük ihtimalle bundan kasa olarak kalitelidir 31k iken de alınırdı fakat 28400'e Victus dururken 33-34 civarı da verilmez.
Evet hocam haklısınız victus şuan daha ucuz tuf a göre. Batarya konusunda gerçekten iyiymiş sizin cihazınızda. F/p olarak alınabilecek güzel bir cihazdır hp victus.

N11de bu satıcıdan mı almıştınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı