İnsan kaynakları ne iş yapar?

Sapare Aude

Picopat
Daha fazla  
İnsan kaynakları okudum ve mezun oldum, bir işe girdim o işte tam olarak ne yapacağım? Benden ne yapmamı isteyecekler, nasıl bir bölüm bilgisi olan var mı? Gelecek planlamalarım için okumayı düşünüyorum, iletişim becerim kuvvetlidir. Bu bölümü tercih etmeli miyim? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Tek sorduğum soru buymuş gibi google linkini atman ironik olmuş, tecrübesi olan arkadaşlardan yardım istedim farkındaysan. Google'dan araştırıp istediğim bilgiyi edinemediğim için buraya geldim, boş boş şeyler yazmayın yardımcı olamayacaksınız.

Bir akrabam okudu iş bulamadı, iş bulanlarda torpille buluyor tamamen zaman kaybı, başkalarının yorumlarını da okumak isterim eminim iyi şeyler yazanlar da olacaktır.

İnsan kaynakları okudum ve mezun oldum, bir işe girdim o işte tam olarak ne yapacağım? Benden ne yapmamı isteyecekler, nasıl bir bölüm bilgisi olan var mı? Gelecek planlamalarım için okumayı düşünüyorum, iletişim becerim kuvvetlidir. Bu bölümü tercih etmeli miyim? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
Okuyan sensin. Senin bunu bizden daha iyi bilmen gerekir. İşe alınacak kişileri seçmeye ve tersine yarar. Kararı tabi Müdür veya Patron verir. Sen seçersin, arar bulursun, önerirsin. Ben bu kadarını biliyorum.

Okuyan sensin. Senin bunu bizden daha iyi bilmen gerekir. İşe alınacak kişileri seçmeye ve tersine yarar. Kararı tabi Müdür veya Patron verir. Sen seçersin, arar bulursun, önerirsin. Ben bu kadarını biliyorum.
Hayatımda çok az daha saçma şey daha duydum, "Okoyon sonson son bolocokson". Bu mantıkla kimse araştırma yapmasın, sorgulamasın. Ben burada bu bölüme dair "Tecrübesi" bak altını çiziyorum "Tecrübesi" olan arkadaşlardan değerli bilgiler edinmek için konuyu açtım. Yardımcı olamayacaksınız boş yargılarınızı kendinize saklayın. Zor olmamalı değil mi? hepiniz her şeyi çok biliyorsunuz.

Hocam bence uni sınavına bir hazırlanın bu devirde uni okumayanın yüzüne bakmıyorlar.
Hazırlanıyorum zaten bir problem yok, İnsan Kaynakları istediğim bölümü tutturamazsam ekstra bir seçenek olması için araştırmalarımın arasında. Yedi yirmi dört bölüm araştırıyorum fakat bu bölüme dair çok şey bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı